معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد:

اطلاعات سامانه املاك و اسكان تكمیل می شود

اطلاعات سامانه املاك و اسكان تكمیل می شود

به گزارش هم پیما معاون و زیر راه و شهرسازی، از تكمیل اطلاعات سامانه املاك و اسكان بعد از حل بحران كرونا اطلاع داد و اظهار داشت: سازمان های نظام مهندسی مكلف به حمایت ویژه از اعضای عضو بزرگترین NGO كشور هستند.


به گزارش هم پیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد آخرین وضعیت تكمیل اطلاعات سامانه املاك و اسكان كه بهمن ماه ۹۸ رونمایی گردید، اعلام نمود: مكاتبات لازم با دستگاه های و سازمان ها و مراجع دولتی همچون سازمان ثبت و اسناد كشور، امورمالیاتی، شهرداری ها، وزارت صمت و... و همینطور دستگاه های خدماتی همچون آب، برق، گاز و مخابرات انجام شده است.
معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: تا پیش از شیوع گسترده كرونا جلسات مختلف در این خصوص انجام شد كه امكانات ادامه جلسات به منظور حفظ بهداشت عمومی مقدر نشد.
وی توضیح داد: بعد از حل بحران كرونا، جلسات با سازمان ها و دستگاه های دولتی برای تكمیل اطلاعات سامانه املاك و اسكان برای رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد یافت.
محمودزاده همینطور در پاسخ به این سؤال كه مكاتبه با سازمان نظام مهندسی ساختمان و تشكیل ستاد بحران كرونا در سازمان های نظام مهندسی ساختمان كشور و استان ها به چه منظوری انجام شده است؟، اظهار داشت: مكاتبه با رئیس سازمان نظام مهندسی كشور به منظور حمایت حداكثری از جامعه مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی ساختمان انجام شده است.
وی تصریح كرد: برنامه ریزی شده تا حمایت حداكثری از جامعه مهندسان تحت پوشش سازمان نظام مهندسی ساختمان صورت گیرد و مسائل مختلف مهندسان عضو همچون مشاوره، اطلاع رسانی و مسائل درمانی در حد توان و با كیفیت برای بزرگترین NGO كشور صورت گیرد.
محمودزاده حمایت حداكثری از جامعه مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی ساختمان را وظیفه ای اجتماعی از جانب سازمان عنوان نمود.

1399/01/04
22:13:34
5.0 / 5
2348
تگهای خبر: جت , خدمات , دستگاه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما