در ابلاغیه ای به استانها صورت گرفت؛

لزوم حفظ آمادگی سازمان های نظام مهندسی ساختمان در تعطیلات

لزوم حفظ آمادگی سازمان های نظام مهندسی ساختمان در تعطیلات

هم پیما: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه ای به روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات مدیره آنها در روزهای تعطیل تاكید نمود.


به گزارش هم پیما به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه ای به روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها در روزهای تعطیلات نوروز تاكید نمود. وی در عین حال بر انجام اقدامات لازم بمنظور پیشگیری و مقابله با بیماری كرونا در حد توان و امكان سازمان های نظام مهندسی ساختمان تاكید نمود.
در این نامه خطاب به روسای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استانها آمده است: احتراماً، به پیوست تصویر نامه معاون محترم وزیر راه و شهرسازی درباب تشكیل ستاد ویژه مقابله با ویروس كرونا و استقرار نیروی كشیك در ایام تعطیل در كلیه استانها ارسال می شود.
مقتضی است دستورات لازم برای تامین كلیه امكانات سازمان در امتداد همكاری همه جانبه با ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا و خدمت رسانی به اعضا و خانواده محترم ایشان معمول شود. همچنین، لازم است بمنظور آمادگی لازم برای مواجهه با شرایط اضطراری كشور در حیطه سازمان استان متبوع حضور داشته باشید.
لازم است برای كسب آگاهی از آخرین ابلاغیه های فوری بوسیله درگاه های رسمی روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان اقدام كنید.


منبع:

1399/01/04
15:56:01
5.0 / 5
2310
تگهای خبر: ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما