جشنواره ای برای عرضه فرصتهای شغلی در دانشگاه علم و صنعت

جشنواره ای برای عرضه فرصتهای شغلی در دانشگاه علم و صنعت

به گزارش هم پیما دومین دوره «جشنواره كار ایران»، ۴ تا ۶ اسفندماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد. در این دوره سازمان های معتبر فرصت های شغلی خویش را عرضه می كنند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، ایجاد ارتباط مستقیم میان كارفرمایان و كارجویان هدفی است كه برگزاركنندگان این رویداد دنبال می كنند تا كارجویان ارتباط مستقیم با مدیران منابع انسانی سازمان های گوناگون داشته باشند. چونكه حضور صنایع و سازمان های مختلف در محیط دانشگاهی به شكل گیری ارتباط بین سازمان ها و دانشگاهیان كمك می نماید.
فراهم كردن فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان برای تجربه مصاحبه های شغلی و عرضه فرصت های كارآموزی و استخدام سازمان های حاضر در جشنواره كار و امكان ارسال رزومه هم از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.
كار و كارآفرینی یكی از بخش های این رویداد است كه شركت ها در این بخش به معرفی خود و فرصت های شغلی می پردازند. همینطور مصاحبه حضوری با مدیران شركت های صنعتی، دانش بنیان و استارتاپ ها از دیگر بخش های این رویداد است. همینطور برای ارتقاء سطح توانمندی افراد كارگاه های تخصصی هم برگزار می گردد.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، اولین دوره این جشنواره با حضور بیشتر از ۷۰ سازمان شامل شركت های صنعتی، دانش بنیان، استارتاپ ها و شتابدهنده ها برگزار گردید و بیشتر از ۷۵۰ جایگاه شغلی در نمایشگاه كار تعریف شد. دومین دوره این جشنواره هم با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و با هدف نزدیكی آن به استانداردهای جهانی نمایشگاه های كار با عرضه نوآوری های جدید برگزار می گردد.1398/12/01
13:28:50
5.0 / 5
2576
تگهای خبر: استاندارد , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما