استاندار خبر داد

رشد ۹۸ درصدی اعتبارات سیستان و بلوچستان

رشد ۹۸ درصدی اعتبارات سیستان و بلوچستان

به گزارش هم پیما ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: رشد 98 درصدی اعتبار امسال استان در مقایسه با دهه فجر و هفته دولت سال قبل نشان از توجه نظام و دولت به این استان است.


احمدعلی موهبتی در نشست شورای اداری شهرستان سراوان گفت: هزار و ۲ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در روزهای دهه فجر در سیستان و بلوچستان افتتاح و ۱۷۸ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان كلنگ زنی می شود.
وی افزود: پروژه های افتتاحی امسال در مقایسه با هفته دولت سال قبل از نظر تعداد ۲۲ درصد و از نظر اعتبار ۲۴۰ درصد رشد نشان میدهد.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینكه باید دستاوردهای نظام برای مردم به درستی تبیین شود اظهار داشت: هر كس برمدار ایجاد ناامیدی و یاس در دل مردم حركت نماید یا از دشمن است و یا اینكه نمی داند به نفع دشمن كار می كند.

وی بیان كرد: كارها و خدمات مناسب بسیاری در كشور به ویژه در سیستان و بلوچستان انجام شده و در حال انجام می باشد كه باید به درستی برای مردم تبیین شود.

موهبتی بااشاره به انتخابات پیش رو و دعوت مردم به حضور و مشاركت پررنگ در این صحنه، گفت: امروزه در جنگ تحمیلی تحریمی و اقتصادی قرار داریم كه حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات سبب یاس و ناامیدی دشمن خواهد شد.

وی ریزش باران و جاری شدن سیلاب در جنوب سیستان و بلوچستان را نعمت الهی دانست و اظهار داشت: هرچند كه این سیل خسارات مالی زیادی در استان ببار آورد اما سبب تقویت پیوند قلبی مردم ایران با مردم این منطقه شد.

استاندار سیستان و بلوچستان توجه به منطقه آزاد چابهار، ایجاد منطقه آزاد در سیستان، توجه به حوزه راه آهن، بزرگراه، آب شرب، فرودگاه، مرز، سند توسعه محور شرق، توسعه سواحل مكران و آمایش سرزمین سیستان و بلوچستان را از مهمترین خواسته های استان عنوان نمود كه خوشبختانه از جانب نظام و دولت به این بخش ها نگاه ویژه ای شده و كارهای مناسبی در این عرصه ها درحال انجام است.

نشست شورای اداری شهرستان سراوان با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید و شماری از مدیران دستگاههای اجرایی استان سیستان و بلوچستان انجام شد.
منبع:

1398/11/16
13:40:16
5.0 / 5
2822
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما