مدیركل بنیاد مسكن استان قزوین:

یك هزار مسكن روستایی استان قزوین در دهه فجر سند دار می شود

یك هزار مسكن روستایی استان قزوین در دهه فجر سند دار می شود

به گزارش هم پیما مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار داشت: در روزهای دهه مبارك فجر اسناد رسمی یك هزار واحد مسكونی روستایی در استان قزوین به صاحبان آنها اهدا می شود.


اصغر گونجی در حاشیه واگذاری ۱۵ واحد مسكونی به افراد كم درآمد در قزوین در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در امتداد تامین مسكن برای افراد كم درآمد بزودی ساخت ۸۰ واحد دیگر در شهرك مینودر قزوین آغاز خواهد شد. وی بیان كرد: برای ساخت ۱۵ واحد مسكونی در منطقه غیاث آباد قزوین بیشتر از ۷ میلیارد تومان هزینه شده اما با شش میلیارد تومان آنرا واگذار كرده ایم كه بیشترین هزینه آنرا نیز تسهیلات داده ایم و آورده افراد حدود ۵۰ میلیون تومان بوده است.
گونجی از همكاری اداره راه و شهرسازی و شهرداری قزوین در تامین زمین این مجموعه نیز تشكر كرد و اضافه كرد: این واحدها از قرار هر مترمربع دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ساخته شده است. گونجی با اشاره به برنامه های افتتاح پروژه های عمرانی در روزهای دهه فجر هم اظهار داشت: در این ایام طرح هادی در ۲۵ روستا با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان افتتاح می گردد.
وی بیان كرد: ساخت و واگذاری ۶۱۶ واحد مسكن روستایی، بهسازی ۴۸۶ واحد مسكونی روستایی و بازسازی ۱۲۹ واحد دیگر از طرح هایی است كه در دهه فجر امسال انجام می شود. مدیركل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی استان قزوین تصریح كرد: برای بهسازی این واحدها بیشتر از ۱۹ میلیارد تومان و بهسازی آنها نیز ۶ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
گونجی درباب اهدای سند روستایی هم گفت: در روزهای دهه مبارك فجر اسناد یك هزار واحد مسكونی توسط بنیاد مسكن استان قزوین به صاحبان آنها اهدا خواهد شد.منبع:

1398/11/14
13:33:55
5.0 / 5
2912
تگهای خبر: ساخت , مسكن , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما