معاون وزیر راه و شهرسازی:

ما متولی پرداخت پول نصب انشعابات مسكن مهر نیستیم

ما متولی پرداخت پول نصب انشعابات مسكن مهر نیستیم

به گزارش هم پیما معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ما بعنوان وزارت راه و شهرسازی متولی پرداخت پول برای نصب انشعابات مسكن مهر نیستیم؛ این پروژه برای همه دولت می باشد و دستگاه های خدمات رسان باید به وظایف خود در قبال متقاضیان عمل كنند.


محمود محمودزاده در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: تمام تمركز وزارتخانه این است كه باقی مانده واحدهای مسكن مهر كه مشكلات حقوقی ندارند هرچه سریعتر به متقاضیان تحویل داده شود. در چارچوب مسكن مهر پروژه های گوناگونی زیر نظر تعاونی ها اجرا می شود كه اختلافات داخلی آنها مانع اتمام پروژه ها شده است. همچون مشكلات این واحدها پایین بودن آورده متقاضیان، اختلاف با سازنده، عدم فروش اقساطی و عدم برگشت منابع است.
وی ادامه داد: برای تكمیل كارهای زیربنایی و روبنایی مسكن مهر مصوباتی از جانب دولت ارائه شده كه سازمان ملی زمین و مسكن و هم چنین مجموعه شركت عمران شهرهای جدید از منابع خودشان به مسكن مهر كم كنند ولی مجموعه استانداری ها و دستگاه های خدمات رسان هم باید كمك كنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این كه اهتمام شركت ملی گاز ایران در نصب انشعابات گاز واحدهای مسكن مهر جای تشكر دارد اظهار داشت: با وجود همكاری مناسبی كه شركت ملی گاز با سایت های مسكن مهر داشته هیچ گاه درخواست پول نكردند و خیلی بی سر و صدا و بی ادعا كارها را پیش برده اند. این انتظار از سایر دستگاه هایی كه مسئولیت انشعابات مسكن مهر را بر عهده دارند هم می رود.
محمودزاده تصریح كرد: درمورد سایر شركت های خدماتی، ما بعنوان وزارت راه و شهرسازی متولی پرداخت پول نیستیم. یك سری وظایف سازمانی داریم؛ در حالیكه پروژه مسكن مهر برای همه ی دولت می باشد و همه دستگاه ها باید كمك كنند. بعضی مسائل در حوزه وظایف ما نیست و منابعی هم طبیعتا دولت در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای این موضوعات نمی گذارد.1398/10/30
16:24:58
5.0 / 5
2294
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما