تمام جاده های یزد باز است؛

تردد در راه های كوهستانی یزد تنها با زنجیرچرخ

تردد در راه های كوهستانی یزد تنها با زنجیرچرخ

هم پیما: ایسنا/یزد معاون راهداری اداره كل راه و شهرسازی استان یزد از باز بودن تمام مسیرها و مسدود نشدن هیچ یك از آنها طی چند روز اخیر به دنبال بارش سنگین برف آگاهی داد.


«محمد رستگاری» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به باز بودن تمام مسیرهای یزد بعد از بارش سنگین برف، اظهار نمود: در چند روز گذشته هیچ یك از مسیرها و راه های مواصلاتی یزد، برف‎گیر و مسدود نشدند اما تردد در مسیرهایی مانند گردنه علی آباد ملزم به استفاده از زنجیرچرخ بوده است.
وی از مسدود شدن موقتی و كمتر از نیم ساعتی بعضی از راه های كوهستانی یزد در شب گذشته آگاهی داد و اظهار داشت: هر چند بعضی از راه های كوهستانی استان با وجود برف سنگین، نمك پاشی شده بودند اما بعضی از خودرو های عبوری به سبب ممانعت از ادامه حركت سبب مسدود شدن كوتاه زمان در این جاده ها شده بودند و علت این امر نیز یخ زدگی و برف گیر بودن این مسیرها نبود.
معاون راهداری یزد تردد با زنجیر چرخ را در مسیرهای كوهستانی استان الزامی خواند و اظهار داشت: نیروهای پلیس و راهداری در بعضی از مسیرها به سبب تجهیز نبودن خودرو ها به زنجیر چرخ، آنها را از ادامه دادن تردد در راه بازمی دارند.
رستگاری درانتها نیز اشاره كرد: خوشبختانه در چند روز گذشته كه شاهد بارش برف سنگین در استان بوده ایم، هیچ حادثه ای ناشی از یخ زدگی و برف گرفتگی جاده ها در استان یزد گزارش نشده است.منبع:

1398/10/25
17:00:16
5.0 / 5
2136
تگهای خبر: حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما