یك مقام مسئول اعلام كرد:

آخرین وضعیت كالای اساسی در بندر امام

آخرین وضعیت كالای اساسی در بندر امام

به گزارش هم پیما مدیر كل بنادر و دریانوردی خوزستان، از تخلیه ۲۲ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۹۳۹ تن انواع كالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) طی ۹ ماهه امسال اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس در مورد آخرین وضعیت ماندگاری و تخلیه و بارگیری كالا در مجتمع بندری امام خمینی (ره)، تصریح كرد: هم اكنون ۴ میلیون و ۱۱۷ هزار و ۲۱۲ تن كالا حاصل از تخلیه انواع كالا از كشتی های مختلف در این مجتمع بندری، ماندگار شده است.
وی افزود: در بازه زمانی ۹ ماهه سال جاری، ۲۲ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۹۳۹ تن انواع كالا تخلیه و بارگیری شده است كه بیشتر از ۱۴ میلیون تن انواع كالا از آن، مربوط به تخلیه است و ۸ میلیون تن آنرا بارگیری تشكیل می دهد.
به گفته مدیركل بنادر و دریانوردی خوزستان، ۲ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۱۷۳ تن كالای اساسی رسوب (ماندگار) شده كه ۲ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۴۶۸ تن در اراضی پشتیانی (انبارهای بخش خصوصی) و ۲۲۹ هزار و ۳۵۲ تن در اماكن بندری نگهداری می شود.
دریس اضافه كرد: یك میلیون و ۱۳۶ هزار و ۳۰۲ تن از این میزان، به شركت پشتیبانی امور دام و ۱۹۱ هزار و ۳۹۶ تن به شركت بازرگانی دولتی بعنوان صاحبان كالا عمده كالاهای اساسی متعلق می باشد.
وی در ارتباط با تمهیدات اندیشیده شده به منظور تسریع در ترخیص كالا، بیان كرد: اصلاح فرآیندهای صدور مجوزهای بازرسی و بهداشتی و قرنطینه نباتی و گمركی، هم افزایی در تأمین ناوگان های ریلی و جاده ای و افزایش درصد آماده به كاری تجهیزات استراتژیك تخلیه و بارگیری از اهم تمهیدات مجتمع بندری امام خمینی (ره) برای تسریع در خروج كالا به حساب می آید

1398/10/15
13:23:43
5.0 / 5
1955
تگهای خبر: بندر , جت , شركت , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما