اسلامی در حاشیه جلسه دولت:

۴۰ درصد ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند

۴۰ درصد ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند

به گزارش هم پیما وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه 40 درصد از ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند، اظهار داشت:  برخی از مردم شرایط ثبت نام را رعایت نمی كنند.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت وزیران و در جمع خبرنگاران در ارتباط با طرح اقدام ملی مسكن با اشاره به اینكه ۴۰ درصد از ثبت نام كنندگان مسكن ملی، مشمول این طرح نمی شوند، گفت: بطور متوسط فرم ج، ۴۰ درصد از ثبت نام كنندگان در طرح اقدام ملی مسكن قرمز است.
وی عنوان كرد: این بدان معنا است كه یعنی قبلا از تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسكونی بهره برده اند و مشمول طرح اقدام ملی مسكن نمی شوند.
وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: متاسفانه بعضی از مردم شرایط ثبت نام را رعایت نمی كنند این افراد با حضور و ثبت نام در سایت، موجب افزایش تراكم سایت شده و دیگران را گرفتار مشكل می كنند.
وی با اشاره به اینكه قسمتی از ثبت نام ها انجام شده و ثبت نام در سایر استانها ادامه دارد، اظهار داشت: ما حدودا حداكثر ۴۰ شهر ظرفیتی كه پیش بینی كرده بودیم، متناسب با نیاز مردم بوده است و اما در بقیه شهرها باید ظرفیت های جدید پیش بینی نماییم.


منبع:

1398/09/22
14:14:19
5.0 / 5
1754
تگهای خبر: ساخت , سایت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما