مدیرعامل كمباین سازی ایران خبر داد:

رونمایی از كمباین آر- ۵۷۴۰ در سال آینده

رونمایی از كمباین آر- ۵۷۴۰ در سال آینده

به گزارش هم پیما ایسنا/مركزی مدیرعامل شركت كمباین سازی ایران اظهار داشت: سال آینده محصول جدید كمباین آر- ۵۷۴۰ كه یك كمباین نیمه سنگین و مورد نیاز كشور است، رونمایی خواهد شد.


علی اصغر حمیدی فرد در آیین رونمایی و افتتاح خط تولید كمباین برنج در شركت كمباین سازی ایران اظهار نمود: هر بنگاه اقتصادی برای ادامه راه و فعالیت خود در شرایط فعلی باید فضای خویش را رصد كرده و نقاط قوت و ضعف را بررسی و مسیر مناسب را با برنامه ریزی مشخص نماید.
وی ادامه داد: سند استراتژیك شركت كمباین سازی با عنایت به انتظارات ذی نفعان تدوین شده و با عنایت به حضور تمام ذی نفعان در این آیین، فرصت خوبی برای تدوین شرایط و برنامه ها در اختیار گذاشته شده است. با مساعدت و توجه سهامدار اصلی(آستان قدس رضوی) و كارفرما و از سویی بانك ها كه مسیر خط اعتباری را برای مشتریان ما فراهم می كنند امروز كمباین سازی به درخت تنومندی در عرصه تولید تبدیل گشته و با همت كاركنان، این درخت به صورت مداوم تقویت شده است.
مدیرعامل شركت كمباین سازی ایران خاطرنشان كرد: با موفقیت های كسب شده در سال ۹۶ ثابت شد كه كمباین سازی ایران، نیاز سالانه كشور به كمباین را تامین می كند به صورتی كه در حوزه كشاورزی و كمباین سبك، كشور دیگر مشكلی ندارد البته جای بهبود وجود دارد، اما احساس نیاز در این حوزه در كشور وجود ندارد.
حمیدی فرد بیان كرد: تولید، یكی از قطعه های پازل سند استراتژیك كمباین سازی است و با عنایت به نوع نگرش و جدیت سازمان اقتصادی آستان قدس و مسئولیت شركت كمباین سازی در برنامه های كلان سازمان اقتصادی، نوآوری و تحقیقات به فعالیتهای شركت اضافه شده است.
وی افزود: كمیته نوآوری از سال قبل فعالیت خویش را آغاز كرده و با رهنمودهای وزارت جهاد كشاورزی، محصولات مختلفی را بررسی نموده و سعی شده تا هر محصولی در این رابطه در این كمیته مورد بررسی قرار گرفته و به تولید و تجاری سازی برسد.
مدیرعامل شركت كمباین سازی ایران كمباین برنج را نخستین نمونه محصولات این كمیته دانست و اظهار داشت: بعد از یكسال تلاش و تست كمباین برنج در مزارع و نمونه سازی، امروز شاهد افتتاح خط تولید این كمباین در كارخانه كمباین سازی ایران هستیم.
حمیدی فرد بیان كرد: با عنایت به نامگذاری سال جاری از جانب مقام معظم رهبری تحت عنوان رونق تولید و تاكید ایشان بر ضرورت پشتیبانی از تولید ملی و كالای ایرانی، كمباین برنج بعنوان محصول جدید كمباین سازی بومی سازی شده و نیازمند حمایت دولت در زمینه پیشگیری از واردات كمباین برنج، حمایت بانك ها و احتیاج به سرمایه گردش است.
وی با اشاره به اینكه قول می دهیم هر سال یك محصول توسط كمباین سازی به محصولات و صنعت كشاورزی اضافه شود، تصریح كرد: در این راستا سال آینده محصول جدید كمباین آر- ۵۷۴۰ كه یك كمباین نیمه سنگین و مورد نیاز كشور است، رونمایی خواهد شد.1398/09/19
21:56:42
5.0 / 5
2014
تگهای خبر: بانك , تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما