در گزارش هم پیما اعلام شد

قطع پروازهای رم و میلان از ۲۴ آذر

قطع پروازهای رم و میلان از ۲۴ آذر

به گزارش هم پیما دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اظهار داشت: پروازهای شركت هواپیمایی ماهان به رم تا ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) ادامه خواهد داشت.مقصود اسعدی سامانی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره علت تحریم شركت هواپیمایی ماهان از جانب ایتالیا تصریح كرد: آمریكایی ها در جهت ادامه تحریم هایی كه روی شركت های هواپیمایی ایرانی داشته، به تازگی به ایتالیا فشار آورده تا جلوی پروازهای ماهان را بگیرد.
وی اضافه كرد: ماهان در گذشته به خیلی از كشورهای اروپایی پرواز داشته كه هم اكنون انگلیس این شركت هواپیمایی را تحریم كرده اند، تنها به ۳ كشور اروپایی پرواز دارد.
دبیر انجمن شركت های هواپیمایی خاطرنشان كرد: مقرر است تا ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) پروازهای ماهان به رم و میلان ادامه داشته باشد و بعد از آن دیگر هواپیماهای این شركت هواپیمایی به ایتالیا نخواهد رفت.
وی درباره ادامه پروازهای خارجی این ایرلاین ایرانی افزود: هم اكنون پروازهای شرق آسیا برقرار است؛ اما به نظر می آید فشار آمریكا به سایر كشورهایی كه پذیرای هواپیماهای ماهان هستند، برای تحریم این شركت هواپیمایی ادامه داشته باشد.
گفتی است بر مبنای آنچه سایت فلایت رادار ۲۴ گزارش كرده، هم اكنون ماهان به شهرهای مسكو و سنت پترزبورگ در روسیه، سارایوو در بوسنی و هرزگوین، میلان و رم در ایتالیا (تا ۲۴ آذر) و بارسلون در اسپانیا در بین كشورهای اروپایی پرواز دارد.1398/08/12
14:59:34
5.0 / 5
2216
تگهای خبر: پرواز , سایت , شركت , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما