عرضه نرم افزاری برای شغل یابی از طرف استارتاپ ها

عرضه نرم افزاری برای شغل یابی از طرف استارتاپ ها

هم پیما: تیمی از پژوهشگران با پیاده سازی نرم افزاری در حوزه اشتغال توانستند بیشتر از 2 هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند ایجاد كنند كه بگفته آنها حدود 3 تا 4 هزار كاربر به شغل ثابت دست پیدا كردند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، محمدامین صمدی، مجری طرح اپلیكیشن كارپایه در مراسم رونمایی از این اپلیكیشن اظهار داشت: اپلیكیشن كارپایه بزرگترین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل كشور است كه هدف اصلی آن توسعه اشتغال در كشور به وسیله تسهیل در برقراری ارتباط میان متخصصان و كارفرمایان است.
صمدی، مزیت این نرم افزار را دارا بودن سیستم یكپارچه و جانشینی مدرن برای راه های قدیمی و روش های سنتی مانند روزنامه ها و مجلات استخدامی دانست و افزود: دسترسی راحت و رایگان بودن آن از دیگر مزایای این نرم افزار محسوب می شود، ضمن آنكه "كارپایه" تنها بستری است كه كارفرمایان می توانند از بین ۶ هزار عنوان شغلی، عنوان شغلی مورد نیاز خودرا جستجو كرده و نزدیك و دورترین افرد را روی نقشه مشاهده كنند و به رزومه، شماره تلفن و عكس كارجویان دسترسی داشته و در كمتر از چند ثانیه می توانند ده ها نفر را روی نقشه مشاهده كنند.
وی با اشاره به اینكه این نرم افزار ارزان ترین سیستم هوشمند خدمات و مشاغل برای كارجویان است، اظهار نمود: از هیچ كدام از طرفین كار فرما و متخصص كمیسیون و درصدی دریافت نمی گردد و كارفرمایان می توانند چه بوسیله تماس تلفنی مستقیم و چه ایجاد پیام با متخصصان در ارتباط باشند.
مجری طرح، كاهش هزینه های ایاب و ذهاب، اشتغال زایی در شهرستان های دورافتاده و به صورت دوركاری، راه اندازی سامانه تاكسی و پیك اینترنتی را نیز قسمتی از مزایای سامانه هوشمند كارپایه ذكر كرد.
وی تصریح كرد: تابحال بیشتر از ۲ هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند بوسیله این نرم افزار به وجود آمده است.
صمدی خاطرنشان كردد: الان بیشتر از ۲۵۰ هزار كاربر ثبت نام كرده اند؛ همین طور حدود ۳ تا ۴ هزار كاربر به شغل ثابت دست پیدا كردند و حدود ۵ هزار كاربر به شغل پاره وقت رسیده اند.
منبع:

1398/08/01
17:22:52
5.0 / 5
1865
تگهای خبر: ارز , اشتغال , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما