رئیس سازمان راهداری به هم پیما خبر داد

پر شدن ۷۰ درصد پاركینگ مهران، مشكلی برای پارك ماشین ها نیست

پر شدن ۷۰ درصد پاركینگ مهران، مشكلی برای پارك ماشین ها نیست

هم پیما: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام نمود كه حدود ۷۰ درصد از پاركینگ خودرو های شخصی پایانه مهران پر شده است اما هیچ مشكلی برای پارك كردن ماشین های شخصی مردم وجود ندارد و زوار نگران این مسئله نباشند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، در بعضی از شبكه های اجتماعی خبرهایی منتشر گردید در خصوص اینكه پاركینگ خودرو های شخصی پایانه مرزی مهران پر شده است، اما به قول عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای این خبر حقیقت ندارد و تابحال حدود ۷۰ درصد از این پاركینگ پر شده است.
وی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای آخرین آمار و اطلاعات رسیده تابحال حدود ۷۰ درصد از پاركینگ خودرو های شخصی پایانه مرزی مهران پر شده است، هیچ مشكلی در این زمینه وجود ندارد و زائرین نگران پارك كردن ماشین های شخصی شان نباشند چون كه خیلی از خودرو ها در این پاركینگ تردد دارند و همچنان جای پارك خودروی شخصی وجود دارد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اضافه كرد: حتی اگر پاركینگ شخصی پایانه مرزی مهران پر شود در اطراف این پاركینگ و حتی شهر مهران امكان پارك كردن خودرو های شخصی زائرین وجود دارد ازاین رو هیچ مشكلی از این نظر متوجه مردم نیست.
حسن نیا با اشاره به اینكه با وجود افزایش قابل توجه حجم خروجی زائرین از پایانه مرزی مهران و شلوغ بودن این شهر مشكل خاصی تابحال به وجود نیامده است اظهار داشت: هم اكنون حدود ۷۰۰ دستگاه اتوبوس در این پایانه مرزی آماده بازگرداندن زائرین به شهرهایشان هستند و تدابیر ویژه ای برای بازگشت مسافران اربعین استان های مختلف محل سكونت شان اندیشیده ایم.
منبع:

1398/07/19
23:18:15
5.0 / 5
1831
تگهای خبر: جت , دستگاه , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما