مدیرعامل شركت راه آهن عنوان كرد:

رشد چشم گیر جابه جایی زائرین با قطار در اربعین امسال

رشد چشم گیر جابه جایی زائرین با قطار در اربعین امسال

به گزارش هم پیما مدیرعامل شركت راه آهن با اشاره به اینكه قیمت بلیت قطار برای اربعین حسینی بر مبنای همان قیمت مصوب خواهد بود و هیچ افزایش قیمتی در این زمینه نخواهیم داشت، اظهار داشت: امسال جابه جایی زائرین اربعین حسینی با قطار در مقایسه با سال قبل رشد قابل ملاحظه ای خواهد داشت.


سعید رسولی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اقدامات انجام شده برای تردد زائرین در ایام اربعین به كمك قطار اظهار نمود: در راه آهن جمهوری اسلامی ایران كمیته ای با عنوان كمیته اربعین تشكیل شده و در این زمینه برای عرضه خدمات مطلوب به زائرین در روزهای اربعین جلسات گوناگونی برگزار شده است.
وی اضافه كرد: در این زمینه تصمیمات بسیار خوبی برای تردد زائرین در این زمان اتخاذ شده است و بعد از نهایی شدن ظرف چند روز آینده به اطلاع مردم خواهد رسید.
مدیرعامل شركت راه آهن خاطرنشان كرد: امسال جابه جایی زائرین اربعین حسینی با قطار در مقایسه با سال قبل رشد قابل ملاحظه ای خواهد داشت و زائرین بسیاری برای عزیمت به كشور عراق به كمك قطارها به مرزها منتقل خواهند شد.
رسولی عنوان كرد: امسال علاوه بر بحث رشد كمی مسافران، سعی شده است كیفیت عرضه خدمات به زائرین را هم ارتقا دهیم تا این مسافران با آرامش خاطر بیشتر از قطارها استفاده كنند.
وی افزود: حالا حوزه سیر و حركت راه آهن ایران و همینطور حوزه مسافری در حال تطبیق اطلاعات هستند تا تعداد قطارهای اختصاص داده شده برای تردد زائرین اربعین حسینی را تعیین كنند. این تعداد قطار بعد از نهایی شدن حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مورد بحث قیمت بلیت در روزهای اربعین اظهار داشت: قیمت بلیت قطار برای اربعین حسینی بر مبنای همان قیمت مصوب خواهد بود و هیچ افزایش قیمتی در این زمینه نخواهیم داشت.1398/07/01
19:23:35
5.0 / 5
2475
تگهای خبر: خدمات , شركت , كیفیت , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما