وزیر راه و شهرسازی:

اتوبوس های زائرین اربعین از مرز چذابه می توانند به عراق بروند

اتوبوس های زائرین اربعین از مرز چذابه می توانند به عراق بروند

به گزارش هم پیما وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اتوبوس های دربستی زائرین اربعین حسینی می توانند از راه مرز چذابه وارد كشور عراق شوند.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسؤلان استانی و كشوری از پایانه چذابه بازدید كردیم؛ در این پایانه از نظر كمی و كیفی زیرساخت و ظرفیت های خوبی بوجود آمده كه با میزان استفاده عمومی تناسب دارد.
وی اضافه كرد: توسعه پاركینگ ها و راه های دسترسی كه باید تعریض و باند دوم ایجاد می شد، همچون مسائل مهمی بود كه در دست اقدام است.
وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد: امیدوارم امسال در پایانه های مرزی شاهد تردد روان تر زائرین اربعین حسینی باشیم و مردم با راندمان بالاتری از زیرساخت های تردد بهره مند شوند.
اسلامی عنوان كرد: خروج اتوبوس های دربستی هم از پایانه چذابه در نظر گرفته شده تا كسانی كه قصد تردد به صورت دربست دارند هم از این پایانه استفاده كنند.
وی بیان كرد: به نظر می آید كه تمهیدات انجام شده و زیرساخت هایی كه برای جابجایی مسافر و تردد زائرین حسینی از پایانه های مختلف كشور فراهم شده كفایت می كند و امیدوارم زائرین دعاگوی همه مردم و خدمتگزاران باشند.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: بر مبنای تصمیم گیری های ستاد اربعین در تقسیم بندی ها سه شهر را بعنوان معین تعیین كردند تا مبدأ سوار و پیاده شدن از استان های مختلف كشور باشند؛ زائرین از شهرهای اندیمشك، همدان و كرمانشاه به سمت پایانه های مرزی توزیع می شوند.
اسلامی افزود: با این تصمیم ستاد اربعین و ستاد حمل و نقل سازمان راهداری امیدواریم كه نقل وانتقال زائرین با وسایل نقلیه عمومی كفایت لازم را داشته باشد.
وی در انتها اظهار داشت: پاركینگ ها هم توسعه و نسبت به سال های قبل دو برابر می شوند.

1398/06/28
20:59:21
5.0 / 5
1706
تگهای خبر: توسعه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما