عضو كمیسیون عمران مجلس خبر داد

نامه نگاری نمایندگان با وزیر راه برای پیشگیری از افزایش قیمت بلیت

نامه نگاری نمایندگان با وزیر راه برای پیشگیری از افزایش قیمت بلیت

به گزارش هم پیما عضو كمیسیون عمران مجلس از نامه تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضای كمیسیون عمران به وزیر راه و شهرسازی، برای پیشگیری از افزایش قیمت بلیت هواپیما اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از خانه ملت، شهرام كوسه غراوی با انتقاد از افزایش بی رویه قیمت بلیت هواپیما طی ماه های اخیر، تصریح كرد: این مورد در كمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینكه افزایش قیمت بلیت هواپیما باید روند معقول و منطقی داشته باشد، اضافه كرد: طبق مصوبه وزارت راه و شهرسازی، قیمت بلیت هواپیما، با عنایت به افزایش نرخ ارز، یك مرتبه در آذر ماه سال گذشته، صورت گرفته و نباید باردیگر به بهانه های مختلف افزایش قیمتی صورت گیرد.
عضو كمیسیون عمران مجلس خاطرنشان كرد: از دستگاه های نظارتی، به خصوص تعزیرات و سازمان بازرسی كل كشور می خواهیم كه به نحوه قیمت گذاری بلیت هواپیما در سطوح مختلف رسیدگی كرده و نظارت بیشتری داشته باشند.
غراوی افزود: در شرایط فعلی كه قیمت همه نوع كالا و خدمات، با عنایت به افزایش چند برابری نرخ ارز افزایش یافته، طبیعتا افزایش قیمت بلیت هواپیما كه تأثیر مستقیمی با قیمت ارز دارد، دور از ذهن نیست، اما نباید این افزایش قیمت طوری باشد كه گاها شاهد ارقام نجومی برای سفرهای معمولی و یا حتی زیارتی باشیم.
وی افزود: شكایت های گوناگونی از جانب مردم و اصناف مختلف در خصوص افزایش غیر منطقی و بی رویه قیمت بلیت هواپیما به كمیسیون عمران وارد شده، كه آنها را با حضور مسؤلان مربوطه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
عضو كمیسیون عمران مجلس در انتها از نامه تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضای كمیسیون عمران پارلمان به وزیر راه و شهرسازی، برای پیشگیری از قیمت بلیت هواپیما اطلاع داد و تصریح كرد: افزایش بدون ظابطه و غیر منطقی قیمت بلیت هواپیما باعث وارد شدن ضررهای جبران ناپذیر به صنعت هوایی كشور می شود كه جبران آن در آینده آسان نخواهد بود.

1398/06/23
15:20:51
5.0 / 5
1747
تگهای خبر: ارز , خدمات , دستگاه , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما