مهر خبر می دهد

كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی 30 درصد افزایش یافت

كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی 30 درصد افزایش یافت

هم پیما: برمبنای اعلام یك مقام مسئول، مجوزهای لازم برای تأمین اعتبار افزایش 30 درصدی نرخ كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی و اعمال آن در بارنامه های صادره از شروع تیرماه ستاندن شده است.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، برمبنای نامه ای كه با امضای كرامت ویس حسینی سرپرست مدیریت تأمین و توزیع شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ۵ شهریور ماه امسال خطاب به مدیران مناطق این شركت ارسال كرده، كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی در سال ۹۸ افزایش می یابد.
در این نامه آمده است مجوزهای لازم برای تأمین اعتبار افزایش ۳۰ درصدی كرایه حمل جاده ای فرآورده های نفتی و همین طور اعمال این افزایش در بارنامه های صادره از شروع تیر ماه ۹۸ ستاندن شده است.
گفتنی است برمبنای قانون، هزینه پرداخت كرایه حمل سوخت و فرآورده های نفتی به رانندگان و مالكان كامیون های تانكردار را شركت پخش فرآورده های نفتی و با تأمین اعتبار از طرف سازمان برنامه و بودجه پرداخت كرده و كرایه حمل دیگر كالاها توسط سایر انواع كامیون ها از طرف صاحبان بار پرداخت می شود. كامیون های حمل سوخت فرآورده های نفتی مشمول مصوبه شورای عالی ترابری در خصوص پرداخت كرایه برمبنای تن-كیلومتر نیستند اما صدور بارنامه و كارت هوشمند رانندگان بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
منبع:

1398/06/18
23:58:18
5.0 / 5
1762
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما