بهترین ایرلاین های آسیا عرضه شدند

بهترین ایرلاین های آسیا عرضه شدند

به گزارش هم پیما اخیرا لیستی از برترین ایرلاین های آسیایی در سال ۲۰۱۹ میلادی انتشار یافته است كه به مسافران اجازه می دهد هنگام خریداری بلیت برای سفرهای هوایی، از سطح كیفیت شركت هواپیمایی مربوطه آگاه شوند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، از آنجایی كه شركت های هواپیمایی گوناگونی در كشورهای سراسر جهان فعالیت دارند و در مقاصد داخلی و بین المللی فراوانی به مسافران و مشتریان خود خدمات پروازی عرضه می دهند، موسسه Skytrax با بررسی ایرلاین های مختلف از لحاظ عرضه خدمات و سرویس دهی به مسافران، نوع و تعداد هواپیماهای فعال، تعداد مقاصد پروازی، بموقع بودن ساعت پرواز و همینطور تعداد نقص های فنی و مشكلات ایمنی یك لیست رده بندی از آنها منتشر می كند.
این لیست كه به تازگی در وب سایت worldairlineawards ذكر شده است، تمامی ایرلاین های برتر و باكیفیت در قاره های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی را رتبه بندی كرده است تا مشتریان و مسافران از بهترین شركت های هواپیمایی در كشور و قاره های مختلف آگاه شوند و در صورت تمایل، به جای استفاده از خدمات ایرلاین های نامرغوبی كه باعث نارضایتی آنها می شود، به خریداری بلیت های پروازی از ایرلاین های مذكور اقدام نمایند و به هنگام خریداری بلیت برای سفرهای هوایی خود دقت بیشتری به نام و نشان و آوازه شركت های هواپیمایی كنند.
لیست زیر به ترتیب ۱۰ ایرلاین برتر فعال در قاره آسیا را معرفی می كند:
۱. سنگاپور ایرلاین
سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines ) شركت هواپیمایی حامل پرچم سنگاپور است كه بر مبنای آمار، ناوگان هوایی آن شامل ۱۱۷ فروند هواپیمای مسافربری است كه به صورت روزانه به مقاصد داخلی و خارجی گوناگونی در سراسر جهان پرواز می كند و مسافران را در شهرها و كشورهای مختلف جابجا می كند.
۲. آل نیپون ایرویز
آل نیپون ایرویز (All Nippon Airways) بزرگترین شركت هواپیمایی ژاپنی است كه مختصرا ANA نامیده می شود و دفتر مركزی آن درتوكیو، پایتخت ژاپن قرار دارد كه با در اختیار داشتن ۱۸۹ فروند هواپیمای مسافربری به بیشتر از ۷۳ مقصد بین المللی در سراسر جهان پرواز می كند.
۳. كاتای پاسیفیك ایرلاین
كاتای پسیفیك ( Cathay Pacific) شركت هواپیمایی حامل پرچم هنگ كنگ است كه در سال ۲۰۱۱ میلادی از جانب انجمن هوانوردی یاتا بعنوان سومین ایرلاین جهان از لحاظ میزان ارزش بازار سرمایه ارائه شد. این ایرلاین آسیایی با در اختیار داشتن ۱۲۸ فروند جت مسافربری به ۱۱۲ مقصد بین المللی در جهان خدمات پروازی به مسافرانش عرضه می دهد.
۴. اوا ایر
اوا ایر (EVA Air) شركت هواپیمایی تایوان است كه بر مبنای آمار و گزارش های انتشار یافته توسط منابع خبری، بعنوان یكی از ایرلاین های ایمن در جهان شناخته و معرفی شده است. این شركت در سال ۱۹۸۹ میلادی تاسیس و افتتاح شد و الان به صورت روزانه به ۷۳ مقصد بین المللی در كشورهای مختلفی در آسیا، استرالیا، اروپا و آمریكا پروازهای مستقیم دارد.
۵. هاینان ایرلاین
هاینان ایرلاینز (Hainan Airlines) چهارمین شركت هواپیمایی چین است كه در سال ۱۹۸۹ میلادی تأسیس و راه اندزای شد و از آن زمان تابحال به مقاصد بین المللی مختلفی در سراسر جهان به صورت روزانه پرواز مستقیم دارد. دفتر مركزی این شركت در شهر هاینان چین واقع شده است و ناوگان هوایی آن شامل ۱۲۹ فروند جت مسافربری می شود.
۶. تای ایرویز
تای ایرویز (Thai Airways) بزرگترین شركت هواپیمایی حامل پرچم تایلند است كه مقر اصلی پروازهای آن به مقاصد بین المللی در جهان فرودگاه سووارنابومی در این كشور است. دفتر مركزی آن هم در شهر بانكوك، پایتخت تایلند قرار دارد.
۷. ژاپن ایرلاینز
ژاپن ایرلاینز، شركت هواپیمایی حامل پرچم ژاپن است كه دفتر مركزی آن، در شهر توكیو، پایتخت این كشور آسیای شرقی واقع شده است. این ایرلاین ژاپنی در سال ۱۹۵۱ میلادی تأسیس شد و شروع به كار كرد و الان به صورت روزانه به مقاصد بین المللی گوناگونی در سراسر جهان پرواز مستقیم دارد.
۸. گارودا ایندونزیا
گارودا ایندونزیا (Garuda Indonesia) شركت هواپیمایی حامل پرچم اندونزی است كه هم اكنون به صورت روزانه به مقاصد گوناگونی در جنوب شرقی آسیا، شرق آسیا، خاورمیانه، اروپا و استرالیا پرواز مستقیم دارد.
۹. چاینا ساترن ایرلاین
شركت هواپیمایی چین جنوبی یا چاینا ساترن ایرلاین (china Southern airline) یكی ازفعال ترین شركت های چین و آسیا به حساب می آید و ناوگان هوایی قدرتمندی دارد كه به باعث آن به مقاصد داخلی و خارجی فراوانی به صورت روزانه پرواز مستقیم دارد.
۱۰. بانكوك ایرویز
بانكوك ایرویز (Bangkok Airways) یك شركت هواپیمایی تایلندی است كه در سال ۱۹۶۸ میلادی شروع به كار كرد و دفتر مركزی آن هم در بانكوك، پایتخت تایلند واقع شده است.1398/06/09
19:38:12
5.0 / 5
1829
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , پرواز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما