تمدید مهلت ثبت نام در یك چالش نوآورانه در حوزه برچسب ایمنی شیشه

تمدید مهلت ثبت نام در یك چالش نوآورانه در حوزه برچسب ایمنی شیشه

به گزارش هم پیما مهلت ثبت نام در چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره » تا تاریخ ۱۲ شهریورماه جاری تمدید گردید.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو به منظور فراهم كردن فرصت بیشتری برای تكمیل و ارسال طرح ها از جانب فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» تا تاریخ ۱۲ شهریورماه سال جاری تمدید گردید. ازاین رو پژوهشگران، فناوران و شركت های دانش ‏بنیان علاقه مند به شركت در چالش فناوری تا این تاریخ فرصت دارند با رفتن به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.
چالش نوآوری فوق كه از جانب ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از تیرماه ۹۸ شروع شده است، طی دو مرحله برگزار می شود. با به انتها رسیدن مهلت ثبت نام در تاریخ ۱۲ شهریورماه طرح های دریافتی در كمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شركت كنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.

طرح های برگزیده در جریان مراحل آتی به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود به منظور ساخت نمونه های آزمایشگاهی و نهایی تا سقف ۶۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی شامل كمك هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبكه آزمایشگاهی فناوری نانو را جهت تكمیل مستندات آزمایشگاهی خواهند داشت.

برنده نهایی چالش هم در كنار دریافت جایزه نقدی ۲۰۰ میلیون ریالی، برای توسعه فناوری و تجاری سازی محصول خود تا مرحله تولید انبوه مورد حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری نانو قرار خواهند گرفت.1398/06/05
13:37:07
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: ارز , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما