مدیركل حفاظت ایمنی و دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی:

دلیل غرق شدن شباهنگ، احتمالا آبگرفتگی است، جزئیات دقیق حادثه در دست بررسی می باشد

دلیل غرق شدن شباهنگ، احتمالا آبگرفتگی است، جزئیات دقیق حادثه در دست بررسی می باشد

به گزارش هم پیما مدیركل حفاظت ایمنی و دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: علت سانحه كشتی باری «شباهنگ» كه در نزدیكی سواحل جمهوری آذربایجان در حال غرق شدن است، در دست بررسی می باشد اما به نظر می آید علت، آبگرفتگی بوده است.


به گزارش هم پیما به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا خجسته درمورد اخبار در خصوص غرق شدن كشتی باری شباهنگ در نزدیكی سواحل جمهوری آذربایجان، اضافه كرد: طبق آخرین اطلاعات دریافتی متاسفانه كشتی یاد شده در آستانه غرق كامل است.
مدیركل حفاظت ایمنی و دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار نمود: كشتی شباهنگ كه حامل حدود هزارتن كاشی صادراتی به مقصد بندر ماخاچكالا روسیه بوده، در نزدیكی سواحل جمهوری آذربایجان (لنكران) در حال غرق شدن است.
وی با اشاره به اینكه علت سانحه در دست بررسی می باشد اما به نظر می آید آبگرفتگی سبب غرق شدن شناور شده است، خاطرنشان كرد: پس از بازگشت پرسنل كشتی شباهنگ كه احیانا تا سه روز آینده است، علت دقیق سانحه مشخص خواهد شد.
خجسته اظهار داشت: خدمه شناور شامل دونفر تبعه هندی و هفت نفر ایرانی بوده اند كه توسط بالگردهای اعزامی از مركز جست وجو و نجات كشور آذربایجان نجات داده شده اند.1398/05/05
14:28:41
5.0 / 5
2120
تگهای خبر: بالگرد , بندر , حادثه , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما