معاون رئیس جمهور اعلام كرد؛

اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان به فاز اول آزادراه تهران-شمال

اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان به فاز اول آزادراه تهران-شمال

به گزارش هم پیما معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه از تخصیص ۶۰۰ میلیاردتومان به فاز اول آزادراه تهران - شمال اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت بامداد سه شنبه در جریان بازدید از پروژه آزادراه تهران - شمال، از تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان برای تكمیل فاز یك این پروژه اطلاع داد و اظهار نمود: بعد از تخصیص اعتبار موردنظر، انتظار داریم طی ۲ ماه فاز یك این پروژه تكمیل و زیر بار ترافیك برود.
وی با اشاره به اینكه موظف هستیم وضعیت تردد مردم در جاده های شمالی را تسهیل نماییم، اظهار داشت: شایسته نیست مردم، تعطیلات خویش را در ترافیك سنگین مسیر شمال كشور صرف كنند.
معاون رئیس جمهور با تاكید بر اینكه پنجه در پنجه نظام سلطه قرارگرفته ایم و با برنامه ریزی دقیق درصدد به نمایش گذاشتن اراده ملی برای مقاومت هستیم، بیان كرد: روند رشد و توسعه كشور توأم با مقابله با استكبار و باقدرت استمرار خواهد داشت.
رئیس سازمان برنامه وبودجه تاكید كرد: این تعهد را در خود بوجود آورده و امسال علاوه بر بهره برداری از قطعه اول آزادراه تهران - شمال، شاهد بهره برداری از ۳۰۰ كیلومتر آزادراه جدید در كشور خواهیم بود.
نوبخت همینطور اضافه كرد: بنیاد مستضعفان هم برای تكمیل فاز نخست این پروژه ۳۰۰ میلیارد تومان اختصاص خواهد داد.

1398/03/22
15:32:33
5.0 / 5
1572
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما