معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

احیاء صندوق اشتغال مناطق سیل زده ضروری می باشد

احیاء صندوق اشتغال مناطق سیل زده ضروری می باشد

به گزارش هم پیما معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، احیای صندوق اشتغال مناطق سیل زده را ضروری دانست.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، حاتم شاكرمی در كارگروه اشتغال استان اظهار نمود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی از آغاز حادثه سیل لرستان با به كارگیری همه ظرفیت ها به خصوص در بخش های بهزیستی، تامین اجتماعی، بانك ها و صندوق ها در كنار مدیران بود.
وی افزود: در این مدت كمك های بیشتر از ۲۰ میلیارد تومان غیرنقدی(كالا) را به مناطق سیل زده استان فرستادیم همینطور كمك های نقدی هم ارسال شده است.

شاكرمی با اشاره به اینكه زمانی كه از مناطق سیل زده آمار گرفتیم با نوسان آمارها مواجه شدیم كه نیاز است استان نسبت به احیاء سند اشتغال مناطق سیل زده اقدام و آنرا تدوین كند كه در آن هم پوشانی ها حذف و ظرفیت استان دیده شود، اظهار داشت: در این سند باید وظایف با دقت تفكیك شود.

وی از اختصاص ۱۰۰ میلیارد اعتبار از محل منابع روستایی به استان اطلاع داد و بیان كرد: این تخصیص به شرطی داده شده كه در حوزه گردشگری، گیاهان دارویی و سنگ هزینه شود.

این مسئول افزود: بحث سیمان دورود هم بر مبنای برنامه زمان بندی در حال انجام می باشد و هیچ مشكلی در عملیات فاز چهار این كارخانه وجود ندارد.

شاكرمی عنوان كرد: چنانچه آئین نامه ماده ۷۱ قانون برنامه ششم توسعه به تصویب دولت برسد در بحث مشوق های بیمه ای محدودیت و مشكلی نداریم.
1398/02/18
22:59:06
5.0 / 5
1302
تگهای خبر: اشتغال , بانك , توسعه , جت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما