این خبر به روز رسانی می شود،

ریزش تونل در كارگاه آزادراه تهران- شمال، 3 كشته تااین لحظه

ریزش تونل در كارگاه آزادراه تهران- شمال، 3 كشته تااین لحظه

به گزارش هم پیما سخنگوی سازمان اورژانس كشور در حالی از حادثه ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال و محبوس شدن افرادی در تونل اطلاع داد كه بنا بر اعلام پلیس حادثه در محدوده كارگاهی پروژه رخ داده است.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا؛ مجتبی خالدی اظهار داشت: این حادثه حدود ساعت ۸: ۵۸ دقیقه امروز (سه شنبه) در حوالی سیاه بیشه، پیش از پل زنگوله، تونل البرز در آزادراه تهران-شمال رخ داد.
وی اضافه كرد: با بیان حادثه به اورژانس ۱۱۵ بلافاصله نیروهای اورژانس و بالگرد به محل اعزام شدند و به بیمارستان های منطقه آماده باش اعلام گردید.
**10: 58
خالدی در اطلاعات تكمیلی اظهار داشت: در این حادثه تا این لحظه 3 نفر از تونل خارج شده كه یكی از آنها گرفتار سوختگی صددرصد شده است و با اورژانس هوایی به تهران منتقل شد.
وی با اشاره به اینكه علت حادثه هنوز معلوم نیست همینطور اظهار داشت: احتمال می رود كه هفت نفر هم در تونل محبوس شدند.
**11: 01
حادثه آزادراه تهران - شمال در محدوده كارگاهی رخ داده است
رییس مركز اطلاعات و كنترل ترافیك پلیس راهور ناجا اعلام نمود كه حادثه رخ داده در آزادراه تهران شمال در راه اصلی نبوده است.
سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار داشت: خبر حادثه ای كه تحت عنوان حادثه در آزادراه تهران شمال رخ داده است، در راه اصلی و راهی كه رانندگان از آن عبور كنند، رخ نداده و ارتباطی هم به پلیس راهنمایی و رانندگی پیدا نمی كند.
رحمانی با اشاره به اینكه حادثه در محدوده كارگاهی رخ داده، اظهار داشت: آزاد راه تهران شمال هنوز به بهره برداری نرسیده و ازاین رو طبیعی است كه خودروی شهروندان هم از آن عبور نمی كند.

**11: 40
اعزام سه نفر با سوختگی شدید به بیمارستان
اورژانس كشور در خبری تكمیلی از اعزام سه نفر با سوختگی شدید به بیمارستان به وسیله بالگرد اورژانس هوایی طی این حادثه اطلاع داد و اظهار داشت: همچنان پنج نفر در داخل تونل محبوس هستند. اتوبوس آمبولانس اورژانس البرز در محل مستقر است.
**12: 11
فوت یكی از كارگران محبوس
زكریا اشكپور سخنگوی اورژانس مازندران از فوت یكی از كارگران محبوس در حادثه پروژه اطلاع داد و اظهار داشت: دو نفر همچنان در تونل محبوسند.
وی از خارج شدن 3 نفر از پنج كارگری كه بعد از انفجار تونل در دست راه اندازی آزاد راه تهران شمال، گرفتار شده بودند، اطلاع داد و اظهار نمود: متاسفانه یك نفر فوت كرد.
وی اضافه كرد: دو نفر دیگر به علت سوختگی در حال اعزام به مراكز درمانی هستند.
سخنگوی اورژانس مازندران تصریح كرد: همچنان دو نفر در تونل محبوس هستند و تلاش نیروهای امدادی برای یافتن و خروج آنها ادامه داد.

12: 30
3 كشته در حادثه ریزش تونل در كارگاه آزادراه تهران-شمال
شاهین فتحی معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: با بیان حادثه ریزش تونل در كارگاه آزادراه تهران شمال در محدوده كندوان و پل زنگوله، نیروهای امداد و نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
وی با اشاره به اینكه در محل حادثه ۱۱ نفر حضور داشتند اظهار داشت: هشت نفر از حادثه دیدگان مصدوم شده بودند كه سه نفر از آنها صورت سرپایی درمان شدند، همینطور چهار نفر به وسیله بالگرد اورژانس و یك نفر به وسیله آمبولانس هلال احمر مراكز درمانی منتقل شدند.
فتحی ادامه داد در این حادثه تابحال سه تن جان خویش را از دست دادند.

**12: 43
تایید فوت سه تن در حادثه آزادراه تهران شمال/ سوختگی 60 تا 100 درصدی 5 تن
خالدی سخنگوی سازمان اورژانس كشور از فوت سه نفر در حادثه ریزش تونل در كارگاه آزادراه تهران-شمال اطلاع داد و در این باره اظهار نمود: ۱۱ نفر متاثر از این حادثه بودند كه سه نفر تا این لحظه در این حادثه خویش را از دست داده اند.
وی همینطور اظهار داشت: پنج نفر دیگر به مراكز درمانی منتقل شدند كه دارای سوختگی بین ۶۰ تا ۱۰۰ درصد بودند.
خالدی با اشاره به اینكه سه نفر هم گرفتار مشكلات تنفسی شده بودند و در محل حادثه درمان شدند اظهار داشت: نیروهای امدادی اورژانس هم اكنون همچنان در محل حادثه حضور دارد چون كه امكان دارد همچنان افرادی در این تونل محبوس باشند.1398/02/10
14:08:03
5.0 / 5
1994
تگهای خبر: بالگرد , جت , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما