مدیرعامل شهر جدید پردیس خبر داد؛

آغاز ساخت ۷۶۰۰ واحد مسكن مشاركتی در پردیس

آغاز ساخت ۷۶۰۰ واحد مسكن مشاركتی در پردیس

به گزارش هم پیما مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس از آغاز ساخت ۷ هزار و ۶۳۵ واحد مسكن مشاركتی از ۱۶ هزار سهمیه پردیس طبق برنامه اقدام ملی اطلاع داد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، سید مهدی هدایت در مراسم افتتاح برخی از واحدهای مسكن مهر شهر جدید پردیس تصریح كرد: امروز افتتاح ۵ هزار و ۲۱۷ واحد مسكن مهر انجام می شود و همینطور آغاز ساخت و كلنگ زنی ۷ هزار و ۶۳۵ واحد مسكونی به صورت مشاركتی با عنوان برنامه اقدام ملی با حضور وزیر راه و شهرسازی كلید خواهد خورد.
وی با اشاره به اینكه مجوز راه اندازی تصفیه خانه شماره دو پردیس از سازمان حفاظت محیط زیست دریافت شده، اظهار داشت: یكی از مهمترین اولویت های شركت عمران شهر جدید پردیس تكمیل پروژه های روبنایی بوده كه از همین رو امروز ۶ باب مدرسه و یك واحد خدمات درمانی به بهره برداری می رسد. تا به امروز شاهد افتتاح این حجم واحد روبنایی در پردیس نبوده ایم و مجموع سرمایه گذاری برای این پروژه ها، ۹۰۰ میلیارد تومان بوده است.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس افزود: ساخت تمام مراكز محلات شامل مساجد، مدارس و واحدهای تجاری با مشاركت بخش در دستور كار قرار دادیم كه همزمان با ساخت پروژه های تجاری از جانب بخش خصوصی به علت جذاب بودن آنها، دیگر پروژه های روبنایی هم از همین محل ساخته خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: شركت عمران شهر جدید پردیس، خرید نصبیات را با ساز و كار حقوقی مشخص انجام داده و شركت كوزو بعنوان پیمانكار یكی از مهمترین پروژه های مسكن مهر پردیس، تعداد زیادی از نصبیات را خریداری نموده و در انبارها نگهداری می كند.
هدایت با اشاره به سهمیه ۱۶ هزار واحدی شهر جدید پردیس از ۲۰۰ هزار واحدی كه بر مبنای برنامه اقدام ملی در این شهر ساخته خواهد شد، خاطرنشان كرد: از سال ۹۱ تابحال در پردیس پروژه مسكونی جدیدی آغاز نشده بود اما از امروز راه اندازی ۷ هزار و ۶۳۵ واحد از ۱۶ هزار واحد سهمیه پردیس كلنگ زنی خواهد شد. طبق برنامه زمان بندی ساخت این ۱۶ هزار واحد را پیگیری خواهیم كرد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس، اظهار داشت: بعد از التهاب در بازار مسكن فشار مالكان بر ما مضاعف شده و باید تا پیش از فصل بارش، پروژه ها را تكمیل نماییم.
به گفته هدایت، هیچ مانعی در تكمیل مسكن مهر پردیس از نظر مصوبات قانونی وجود ندارد و تابحال ۲ جلسه شورای مسكن با ریاست وزیر راه و شهرسازی با مبحث رفع موانع قانونی تكمیل مسكن مهر پردیس برگزار شده است و از این پس ماهانه یك جلسه با دستگاه های خدمات رسان برگزار خواهیم كرد.
وی خاطرنشان كرد: یكی دیگر از مشكلات ما در شهر جدید پردیس عدم تحویل پروژه های عمرانی غیر مسكونی از جانب دستگاه های دولتی است و طی سه تا چهار سال گذشته، پروژه های ساختمانی دستگاه های دولتی را تكمیل كرده ایم اما هنوز نتوانسته ایم به دستگاه های بهره بردار تحویل دهیم.

1398/02/08
11:50:06
5.0 / 5
1836
تگهای خبر: بازار , خدمات , دستگاه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما