معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد:

ثروت آفرینی درآبادان وخرمشهر بااستفاده از ظرفیت های منطقه ای وملی

ثروت آفرینی درآبادان وخرمشهر بااستفاده از ظرفیت های منطقه ای وملی

به گزارش هم پیما معاون وزیر راه و مدیرعامل شركت باز آفرینی شهری ایران اظهار داشت: در آبادان و خرمشهر با استفاده از ظرفیت های منطقه ای و كمك های ملی می توان ثروت آفرینی كرد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، سید محمد پژمان ظهر امروز پنجشنبه در جلسه باز آفرینی بافت فرسوده در محدوده منطقه آزاد اروند (شهرهای آبادان و خرمشهر) كه در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار نمود: عرضه طرح و برنامه از توانمندی های منطقه، اشتغال زایی و ایجاد ثروت راهكار توسعه و عمران آبادان و خرمشهر است.
وی اظهار نمود: منطقه آزاد اروند توانایی ها و ظرفیت های بسیاری دارد كه می توان با استفاده از توانایی ها و ظرفیت های داخلی، خیلی از مشكلات شهرهای آبادان و خرمشهر را برطرف كرد.
معاون وزیر راه و شهر سازی با اشاره به اینكه نباید برای رفع مشكلات منطقه منتظر ظرفیت های ملی بود، خاطرنشان كرد: باید فكر كرد كه چگونه می توان به ثروت آفرینی رسید و صحبت كردن از مشكلات و كاستی ها به تنهایی كار ساز نیست.
وی افزود: به صورت قطع ظرفیت های ملی هم باید برای توسعه منطقه وارد عمل شود اما ابتدا باید از مدیریت و توانایی داخلی منطقه آزاد اروند بهره برد.
پژمان اظهار داشت: انتظار می رفت تا در سه دهه نخست بعد از آخر جنگ مشكلات شهرهای آبادان و خرمشهر رفع گردد اما چنین نشد، بنابراین امیدواریم كه بتوانیم مشكلات را كاهش دهیم.
وی اضافه كرد: امید می رود تا بعد از انجام بازدیدها، به تناسب ظرفیت ها بتوانیم كارهایی را انجام دهیم، وضعیت فعلی شایسته مردم ایثارگر و مقاوم آبادان و خرمشر نیست.

1397/12/24
00:58:25
5.0 / 5
1561
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما