وزیر راه و شهرسازی:

شتاب بخشی به جریان تولید مسكن در كشور مدنظر قرار دارد

شتاب بخشی به جریان تولید مسكن در كشور مدنظر قرار دارد

به گزارش هم پیما وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: شتاب بخشی به جریان تولید مسكن در كشور مدنظر قرار دارد و از سازندگان و انبوه سازانی كه می توانند در این زمینه اثرگذار باشند، حمایت خواهد شد.به گزارش هم پیما به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد پنجشنبه در جریان بازدید از پروژه راه اندازی آزادراه اراك - خرم آباد در جمع خبرنگاران، تصریح كرد: جریان سازی برای تولید مسكن در كشور برنامه دولت و وزارت راه و شهرسازی است و در همین راستا پروژه راه اندازی ۴۰۰هزار واحد مسكونی در كشور در دستور كار قرار گرفته است.
وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: در همین راستا پشتیبانی از سازندگان مسكن و انبوه سازانی كه می توانند با راه اندازی مسكن، جریان تولید مسكن را در كشور شتاب دهند، مدنظر وزارتخانه راه و شهرسازی قرار دارد.
اسلامی بیان كرد: جریان سازی برای تولید مسكن در كشور از مهمترین برنامه های دولت می باشد كه ابلاغ و در بخش هایی از كشور هم شروع شده و در سال های ۹۸ و ۹۹ اجرایی می شود.
گفتنی است وزیر راه و شهرسازی امروز از پروژه مشاركتی ۳۳۶ واحدی بازآفرینی شهری اراك در كوی امام سجاد(ع) هم بازدید كرد كه در زمینی به مساحت ۴۸۴۳۰ مترمربع و در شش بلوك ۸، ۹ و ۱۰ طبقه با مساحت خالص مسكونی ۳۱۹۲۰ مترمربع، مساحت تجاری ۵۰۰مترمربع، مساحت فرهنگی ۲۰۰ متر و پیشرفت فیزیكی ۹۰ درصد در حال انجام می باشد.

1397/12/03
13:11:57
5.0 / 5
1900
تگهای خبر: تولید , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما