معاون وزیر تعاون:

۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان ها انجام شده است

۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان ها انجام شده است

به گزارش هم پیما معاون پارلمانی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تابحال یك هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در سطح استان ها انجام شده و همچنان این روند ادامه دارد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، میرهادی رومیانی در همایش كار و تلاش ویژه جامعه كارگری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدك اردبیل اظهار نمود: استاندار اردبیل در كنار مجمع نمایندگان این استان در تعامل و ارتباطی كه با وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی دارند تلاش در افزایش اعتبارات و دریافت مجوزهای لازم در پشتیبانی از سرمایه گذاری در این استان دارند تا ابر پروژه های مختلف شكل عملیاتی و اجرایی به خود بگیرد.
وی سرمایه گذاری یك هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی در استان ها را خاطرنشان كرد و تصریح كرد: از محل صندوق توسعه ملی ۱.۵ میلیارد دلار منابع برای توسعه روستاها در نظر گرفته شده كه شش هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده و مقرر است هفت هزار میلیارد تومان هم با تأیید بانك مركزی به صاحبان طرح ها در این حوزه پرداخت گردد.

معاون پارلمانی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه پیش بینی می نماییم با این فرآیندها سرمایه گذاری و اشتغال جدید در استان ها بیشتر از این رونق گیرد، اضافه كرد: تلاش ما بر این است تا ۲۰۰ میلیارد تومان منابع مرتبط به توسعه روستاها را جذب نماییم تا یك جهش واقعی را در توسعه اقتصادی به دست توانمند كارگران شاهد باشیم.

رومیانی تیم مدیریتی دولت را با اولویت تولید اشتغال و تولید در جهت پشتیبانی از سرمایه گذاران و كارآفرینان موفق و كارآمد توصیف كرد و اضافه كرد: ما در ۴۰ سالگی انقلاب كه مرز پختگی به حساب می آید باید بیشتر از این با عصای تدبیر و امید عمل نماییم تا بهترین نتایج و خروجی را از این فعالیت ها شاهد باشیم.

وی بیان كرد: مجلس در حقیقت با ریل گذاری و سیاست گذاری درست می تواند دولت را در انجام خیلی از كارها و اقدامات شاخص كمك و یاری كند كه امیدواریم در ۴۰ سالگی انقلاب جامعه كار و تلاش این استان بتواند نقش اصلی و اساسی خویش را در راه تحول انجام دهد.1397/11/19
14:57:59
5.0 / 5
2042
تگهای خبر: اشتغال , بانك , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما