برنامه ربیعی برای روزهای بعد از وزارت

برنامه ربیعی برای روزهای بعد از وزارت

هم پیما: وزیرسابق رفاه در پاسخ به اینكه از حالا به بعد می خواهید چه كنید؟ اظهار داشت: به آقای روحانی برای ساماندهی گفت وگوی اجتماعی قول دادم تا كاری را انجام دهم؛ بدون پست و بدون حكم. استاد تمام دانشگاه هستم و ۱۰ واحد درس در دانشگاه گرفتم و خیریه ای را اداره می كنم و الان عازم چابهارم و می خواهم به مناطق محروم سفر كنم.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، علی ربیعی در حاشیه مراسم تودیع اش از وزارت رفاه با اشاره به اینكه بارها گفته ام سیاست های نئولیبرالی در این شرایط پاسخگو نیست اظهار نمود: به سیاست گذاری معطوف به طبقات پایین معتقدم؛ سیاست عادلانه كردن در طبقات پایین در شرایط تحریم به شدت نیازمندیم و حتی اگر شده پول از جاهای مختلف به این قسمت ببریم باید مراقب این دهك ها باشیم كه فكر می كنم مهمترین چالش آقای شریعتمداری همین باشد.
وی افزود: باید به فكر حقوق كارگران باشیم و اجازه ریزش نیرو ندهیم و حتی شده یارانه بدهیم تا كارگران در كارخانه ها بمانند.
وزیر سابق رفاه با اشاره به اینكه امروز در این جلسه درد و دل كردم و از ذینفعان من غیر حق سخن گفتم اظهار نمود: صاحبان اینجا كارگران، معلولان، كارفرماها و طبقات پایبن اجتماعی هستند. ذینفعان من غیر حق كسانی هستند كه می خواهند به انحای محتلف سهمی بگیرند و اینها چالش بزرگ وزیر در آینده هستند.
وی در پاسخ به اینكه از حالا به بعد می خواهید چه كنید؟ اظهار داشت: به آقای روحانی برای ساماندهی گفت وگوی اجتماعی قول دادم تا كاری را انجام دهم؛ بدون پست و بدون حكم. استاد تمام دانشگاه هستم و ۱۰ واحد درس در دانشگاه گرفتم و خیریه ای را اداره می كنم و الان عازم چابهار هستم و می خواهم به مناطق محروم سفر كنم.
1397/08/21
18:28:35
5.0 / 5
1670
تگهای خبر: جت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما