معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ساخت متروی هشتگرد رو به اتمام است

ساخت متروی هشتگرد رو به اتمام است

هم پیما: مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید با بیان این كه عملیات ساخت مترو هشتگرد در حال اتمام است، اظهار داشت: با عنایت به سرعت پیشرفت كار و استفاده از منابع داخلی، متروی تهران – هشتگرد تا آخر سال به بهره برداری می رسد.


حبیب اله طاهرخانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: خوشبختانه قطار برقی كرج – هشتگرد پیشرفت خوبی دارد و عملیات ساخت جهت تكمیل این پروژه در جریان است.
وی ادامه داد: كار سیویل به اتمام رسیده و تجهیزات در حال نصب است. سازمان برنامه و بودجه فعلا به ما اسناد خزانه داده است، از جانب دیگر خودمان از منابع داخلی شركت عمران استفاده می نماییم تا كار متوقف نشود.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید با بیان این كه هشتگرد یكی از مرغوب ترین شهرهای ما بود، تصریح كرد: با عنایت به ترافیك اتوبان تهران – قزوین و همینطور كمبود زیرساخت ها و خدمات در این شهر، اقبال برای هشتگرد كاهش پیدا كرد، اما اقدامات مناسبی باردیگر از سر گرفته شده است. در این خصوص بحث تامین آب شرب با استفاده از سد طالقان و راه اندازی تصفیه خانه، راه اندازی سرانه های خدماتی از قبیل مدرسه، مسجد و سایر خدمات شهری در جریان است.
طاهرخانی خاطرنشان كرد: با عنایت به آب و هوای مناسب هشتگرد این امیدواری وجود دارد كه باردیگر این شهر در كانون توجهات قرار گیرد و پیشرفت كند.1397/08/19
21:08:49
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: خدمات , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما