جزئیات افزایش ۵ میلیون تومانی وام مسكن پردیس

جزئیات افزایش ۵ میلیون تومانی وام مسكن پردیس

هم پیما: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیشنهاد وام پنج میلیون تومانی برای مسكن مهر پردیس شامل واحدهای افتتاحی و فروش اقساطی نمی گردد و برای فاز هشت خواهد بود.


حبیب الله طاهرخانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: پیشنهاد افزایش پنج میلیون تومانی تسهیلات مسكن مهر برای شهر جدید پردیس شامل واحدهای افتتاحی یا كسانی كه سند تك برگی گرفته اند و دفترچه قسط دریافت كرده اند نمی گردد. ضمنا این پیشنهاد برای معدودی از واحدهای بزرگ متراژ كه عموما در فاز هشت قرار دارند عرضه شده است. مبحث مهم دیگر این است كه پیشنهاد هنوز در مرحله طرح از جانب وزارت راه و شهرسازی است و با عنایت به پایین بودن نرخ سود آن، طبیعتا سیستم بانكی تمایل چندانی به پرداخت آن ندارد و تا تصویب نهایی راه زیادی پیش رو است.
وی اضافه كرد: متقاضیان لازم است بدانند پیشنهاد افزایش تسهیلات، صرفا در جهت تقویت آورده آنان عرضه شده و در صورت تحقق می تواند كمك خوبی به آنان باشد. البته لیست پروژه هایی كه به دلایلی همچون بالا بودن هزینه های ساخت و پایین بودن رقم آورده متقاضیان امكان دارد شامل افزایش تسهیلات شود هنوز احصا نشده است.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید با بیان این كه اگر تسهیلات پنج میلیون تومانی محقق شود آورده كسانی كه بالاتر از رقم مورد نظر پرداخت كرده اند بازگردانده خواهد شد تصریح كرد: زمانی كه تسهیلات از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان رسید كسانی كه به صورت مثال به جای ۲۹ میلیون تومان ۳۲ میلیون تومان واریز كرده بودند دو میلیون تومان به آنها برگشت داده شد. در این مورد هم همین گونه خواهد بود.
طاهرخانی اظهار داشت: البته تاكید می كنم كه این پیشنهاد هنوز در مرحله بررسی و نهایی نشده است. فعلا مقرر است كارگروهی لیست پروژه هایی كه نیاز به تامین مالی دارند را احصا كند كه در این بررسی، نكات ذكر شده درمورد واحدهای افتتاحی یا دارای سند تك برگی یا فروش اقساطی كه مشمول این تسهیلات نمی شوند مدنظر قرار می گیرد.1397/08/11
00:45:11
5.0 / 5
1489
تگهای خبر: بانك , ساخت , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما