ساخت آزادراه حرم تا حرم به كجا رسید؟

ساخت آزادراه حرم تا حرم به كجا رسید؟

هم پیما: مدیرعامل شهر جدید ایوان كی اظهار داشت: قطعه گرمسار-سمنان، دومین قطعه آزادراه حرم تا حرم مقصد بازدید وزیر راه و شهرسازی در استان بود و سپس به منظور بازدید از پروژه در حال ساخت فیروزكوه - گرمسار راهی مناطق مرزی استان سمنان و فیروزكوه شد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، شرفیه در حاشیه این بازدید در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: مقرر است این عضو كابینه بعد از طی این محور تا انتهای حوزه استحفاظی سمنان با مسئولان پروژه گرمسار فیروزكوه و مسئولان اجرایی در رابطه با پروژه به گفتگو بنشیند.
وی از كلنگ زنی یك مدرسه و یك سالن ورزشی در سایت مسكن مهر با حضور وزیر راه اطلاع داد و اظهار داشت: همینطور دكتر آخوندی مقرر است بعد از سفر به شهر جدید ایوان كی و بازدید از مسكن مهر این شهر با مدیران شهرستان در نشستی به بررسی پروژه های این وزارتخانه در شهرستان بپردازد.
آخوندی كه محمدزاده مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی، مهرآبادی قائم مقام وزیر در امور مسكن مهر و محمودی معاون پارلمانی وی را همراهی می كنند در بدو ورود به استان سمنان از بخش های مختلف راه آهن گرمسار بازدید كرد.
وزیر راه و شهرسازی در صدر هیئتی از این وزارتخانه با استفاده از خطوط ریلی وارد گرمسار شد و از پروژه ساخت جاده حرم تا حرم و جاده فیروزكوه - گرمسار بازدید كرد.

آخوندی در بازدید خویش را آزادراه حرم تا حرم اظهار داشت: خوشبختانه این پروژه روند خوبی طی كرده و قطعه دوم آن در محور گرمسار-سمنان با پیشرفت 76درصدی یك ركورد در راه اندازی آزادراه ها به حساب می آید. با راه اندازی این قطعه، محور قم-گرمسار و گرمسار –سمنان یك پارچه می گردد و تلاش پیمانكار و وزارت راه بر این است كه این محور هرچه سریع تر به سمنان برسد.1397/07/22
22:09:13
5.0 / 5
1665
تگهای خبر: ساخت , سفر , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما