كانكس با قیمت مناسب

كانكس با قیمت مناسب

هم پیما: مهمترین دلیل استفاده از یك كانكس نیز خاصیت آماده بودن آن و همچنین با سرعت قابل نصب و استفاده بودن می باشد.


کانکس همیشه و همه جا کاربرد داشته و دارد و کمتر کسی را میتوان یافت که با آن آشنایی نداشته باشد و یا اینکه حتی برای یکبار هم نامش به گوشش نخورده باشد ولی مشکلی که در این میان وجود دارد این است که کانکس قیمتی نسبتا بالا را دارد البته برای اشخاصی که برای صنعت قصد استفاده از آنرا دارند این مبالغ زیاد نیست ولی برای افرادی که قصد استفاده معمولی و مسکونی را دارند شاید مبلغی بالا باشد.
کانکس ها اغلب اوقات برای اسکان کارگران میباشند اما کاربردهای زیادی دارند و در طی سالهای اخیر انواع مختلفی از آنها ساخته شده است و برای شما و نیازهایتان کاملا مناسب و مفید واقع شده است.
کانکس محصولی بود که ابتدا به ساکن گران قیمت بود اما رفته رفته که نیاز شدید و مبرمی به آن پیدا شد رفته رفته نرخ آن افت کرد تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند و دغدغه ای برای خرید کانکس نداشته باشند و آنرا به راحتی تهیه کنند.
 

کانکس چیست؟

اصطلاح کانکس برای اتاقک های پیش ساخته به کار می رود و اصطلاحا به اتاق های آماده که جنس آنها از مواد اولیه با کیفیت بالا و بسیار سبک می باشد، گفته می شود. کانکس ها معمولا جایگزین مناسب و سریعی برای داشتن یک محل اسکان می باشد.
 البته با توجه به تنوع زیاد محل اسکان برای یک فرد، کانکس های نیز امروزه انواع متفاوتی دارند، مثل کانکس های اداری، مسکونی، کارگاهی و... که در ادامه مقالات و همچنین بخش محصولات کانکس می توانید با انواع کانکس ها آشنا شوید.
 مهمترین دلیل استفاده از یک کانکس نیز خاصیت آماده بودن آن و همچنین با سرعت قابل نصب و استفاده بودن می باشد.
 زیرا فقط کافی ست شما یک کانکس را که در حیطه کاری و مورد استفاده شما می باشد، سفارش دهید و در صورت اختصاصی نبودن طرح کانکس و اندازه های آن، می توانید در کسری از زمان و در طول چند ساعت آن را در محل مناسب نصب نمایید و بلافاصله از آن استفاده نمایید.
امروزه بسیاری از بخش های مختلف یک شرکت یا کارخانه با کانکس ها راه اندازی می شود و با توجه به مقاوت خوب و طرح های نوین کانس ها، در آینده بسیاری از بخش های محوطه ای شرکت ها و کارخانه ها با کانکس ها ساخته خواهد شد.
حتی امروزه کانکس های مسکونی نیز ساخته شده است و در بسیاری از ویلا ها و زمین های که نیاز به یک محل اسکان دارند و همچنین فرصت کافی برای ساخت یک بنا را نداریم، و همچنین نمی خواهیم هزینه ی زیادی برای ساخت بنا اختصاص دهیم،
می توانیم از کانکس های مسکونی استفاده نماییم.حال اگر بخواهیم معنای جامع و کاملی برای سوال کانکس چیست و کلمه کانکس به شما ارائه دهیم، می توانیم کانکس را یک کمپ فلزی تعریف کنیم که  انسان و وسایل انسان را در مقابل سرما و گرما و باران و باد و سایر عوامل محیطی محافظت می نماید.
مصرف از مواد اولیه سبک و با کیفیت در تهیه خانه پیش ساخته سبب می شود خانه پیش ساخته در برابر زلزله پایداری پیدا نماید .
کانکس این قابلیت را نسبت به خانه دارد که طرح های مختلفی را می توان در تهیه آن به کار برد.

در کانکس از نوع ساندویچ پانل جابجایی ساندویچ پانل و بازیافت مواد کار رفته در تهیه خانه پیش ساخته از نکات با اهمیت در ویژگی ها ی ساندویچ پانل است .
زمانی که شما در مکانی می خواهید اقامت داشته باشید چه از نظر اقامت کاری و یا اقامت مسکونی خانه پیش ساخته بهترین مورد برای شما است .

اگر محل اقامت و سکونت شما باید در مدت زمان کوتاهی جا به جا  شود شما میتوانید با استفاده از خانه پیش ساخته بـه بهترین نتیجه برسید.
زمان تهیه خانه پیش ساخته از دیگر ویژگی های کاربردی ساندویچ پانل است زیرا زمان ساخت یک خانه سنتی قابل مقایسه با مدت زمان ساخت خانه پیش ساخته نیست و این امکان را برای شما فراهم می نماید که بتوانید اسکانی سریع داشته باشید .
مسائل کاربردی کانکس بسیار زیاد می باشد که دلیل آن انعطاف پذیری خانه پیش ساخته در تهیه است یعنی میتوان در تهیه و تولید خانه پیش ساخته طرح ها ونقشه های مختلفی را کار برد تا کانکس بتواند نیاز هر کس را بر طرف نماید
 

انواع کانکس conex

کانکس اداری، کانکس مدیریتی، کانکس اسکان، کانکس نگهبانی ، کانکس کارگری، کانکس دو طبقه ، کانکس پیش ساخته، تریلر کانکس دار- شاسی سازی کانکس - ساخت کانکس ، شاسی سازی کانکس
 

کاربرد کانکس

کانکس ها در موارد مختلفی در زندگی امروز کاربرد دارند از آن جمله می توان به مواد ذیل اشاره داشت :
ادارجات – اورژانس – پلیس و نیروی انتظامی – خانه های پیش ساخته ، سازه های دو طبقه و چند طبقه-رستوران- سالن های تولیدی و ورزشی – سرویس بهداشتی -فروشگاه ها – کارگاه ها – کاروان – مخابرات- اتاق مدیریتی و نگهبانی – مسکونی – مدارس – مطبوعات – ویلاها – کانتینر و ...تریلر کفی تک محور کانکس دار

طی این اتفاقات تصمیم گرفته شده است که به کلیه کارخانه جات تولیدی این اتاقک پیش ساخته بیانیه ای صادر شود جهت کاهش قیمت تمام شده این محصول تا مشتریان رغبت بیشتری را نسبت به خریداری آن داشته باشند و نکته مثبت آنکه وضعیت اقتصادی کارگاه ها و تولیدکنندگان هم از این رکود بیرون آید به همین منظور سازمان اصناف این دستور را صادر کرد و مدیران کارخانه جات هم استقبال خوبی را در این زمینه داشتند.
چون انبارهای آنان مملو از کانکس هایی بود که فروش نمیرفت از وقتی که این قانون وضع شد متقاضیان زیادی را برای خرید مشاهده کردیم .

البته بودند افراد بسیار زیادی که توجهی به این قانون نداشتند و همچنان محصولات خود را با همان قیمت های گزاف قدیمی به فروش میرساندند البته این وضعیت به ضرر خود تولیدکنندگان بود چرا که با کاهش قیمت کانکس و ارائه و فروش آن با نازلترین قیمت موجب آن شد که انبارها خالی شوند و موتور کارخانه ها دوباره برای تولیدات جدید روشن شوند.


کانکس های جدید سبب ایجاد چنین اتفاقی شدند و سبب شد که  اقتصاد شرکت ها جانی دیگر بگیرد و دیگر شاهد ورشکستگی و تعدیل نیرو نباشیم خوشبختانه این اتفاق هم به نحو احسند افتاد و استقبال بسیار چشمگیر و کم نظیری هم از آن شد بی آنکه کسی ناراضی باشد هم فروشنده و هم خریدار هر دو رضایت کامل را داشتند.بی شک میتوان گفت که از زمانی که کانکس اختراع شد کمک شایانی به سیستم سکونت بشتریت شد چون این سازه همانند یم منزل مسکونی میباشد با این تفاوت که قابل حمل است و میتوان آنرا به هرمکانی برد و نصب و اجرای آنرا انجام داد بدون اتلاف وقت و هزینه.

فروش کانکس کارگاهی به کارخانه داران با شرایط ویژه

کانکس ویلایی را می توان به راحتی از نامش شناسایی کرد با همانطور که از اسم و رسم آن پیداست بیشتر کاربرد ویلایی دارد و برای مصارف معمولی و مسکونی استفاده آن منطقی به نظر نمی رسد و باید مناسب با نیاز باشد.
به طور عمده هر مکانی صنعتی که در آن کارگران مشغول به کار هستند و یا اینکه در آن لوکیشن اقدام به تولید محصولاتی میشود نیاز به یکسری انبار جهت دپو کردن ابزارآلات و یا تجهیزاتی که موردنیاز است میباشد همچنین برای کارگاه هایی که قصد دارند تا محصولات تولید شده را در داخل این انبارها نگهداری کنند اما مشکل کمبود فضا و جا را دارند با این اوصاف آنها میتوانند از کانکس کارگاهی و یا انباری استفاده لازم را ببرند و هرآنچه را نیاز دارند را در داخل آن قرار دهند زیرا این کانکس به صورت پیش فرض دارای قفسه بندی میباشد تا کار را برای صنعتگران راحت تر سازد.
  این اتفاق زمانی رخ داد که مدیران کارخانه جات خرید کانکس به فکر این افراد و مشکلات و معظلات آنان افتادند و تصمیم قاطعانه را گرفتند که کانکس های خود را با قیمتی مناسب و همچنین با شرایطی ویژه در اختیار آنها قرار دهند بدین صورت شرایط فروشی را برای مشتریان صنعتی در نظر گرفتند که به صورت نقد  اقساط این کانکس ها را به فروش برسانند حتی با سود پائین مهم این بود که مشتری را به خود جذب کنند.
دلیل این بود مشتریان تا کلیه ادوات موردنیاز خود را از این شرکت ها تهیه کنند پس از این موضوع سازمان صنفی ساختمانی کشور به خوبی از این اتفاق یاد کرد و حتی برخی از برترین فروشندگان و تولیدکنندگان را هم مورد تشویق قرار داد و جوایزی نیز به آنها اعطا کرد که در راه آبادانی و پیشرفت کشورمان کوشیدند و قدم برداشته اند با توجه به این موضوع پی میبریم که تا چه حدی خودکفا هستیم و برای پیشرفت یکدیگر و هم نوعان خودمان اهمیت و ارزش قائل میشویم بی آنکه هیچ چشم داشتی را بر پول و جیب دگران داشته باشیم همواره کوشش میکنیم که فروش و اقتصاد این کشور را رونق بخشیم و دست از سودجویی و سوء استفاده برداریم .تولید کانکس با مواد نانو و عایق

کانکس هایی را که شما در سطوح مختلف شهر مشاهده میکنید همه آنها به طور کلس و عمده از ساندویچ پانل ها ساخته شده اند اما در گذشته برای مثال در دو الی سه دهه اخیر اینگونه نبوده است و راه و روش هایی دیگر برای ساخت آن وجود داشته است که امروزه به طور کامل منسوخ شده است و دیگر هیچ کاربردی ندارد به خاطر اینکه از استانداردهای امروزی پیروی نمیکند و آنها را زیر پا میگذارد اگر هم شما چنین کانکس هایی را دیدید باید سریع پی به این موضوع ببرید که آنها نسل قدیمی هستند و از ظاهر زنگ زده و آسیب دیده آنها این امر کاملا روشن میشود.ولی درحال حاظر متریالی نوین و جدید در بازار برای ساختن کانکس ها وجود دارد که انقلابی شگرف را در این حوزه رقم زده است.

مواد نانو اکتیو که در کانکس کاربرد دارند

 مواد نانو در هر علم و حوزه ای کاربرد دارند از علم پزشکی گرفته تا صنعت و تولید اما طی دو سال اخیر مهندسان و متفکران طی تحقیقات خود موفق به بکار گیری این مواد در تولید کانکس ها شدند بدین صورت که هر محصولی که ساخته میشود باید از این صافی بگذرد تا مهر تایید را درجهت عرضه به بازار بگیرد.
 کانکس نسبت به سایر سازه ها مزیتی دارد که کاملا عایق بندی شده میباشد و هیچ عاملی امکان نفوذ به داخل آنرا ندارد فرض مثال حشرات موذی همانند موش و سوسک و حتی ذره بینی ترین آنها مانند مورچه و موریانه نمیتوانند از منافذ آن عبور کنند و به داخل کانکس راه پیدا کنند چون روزنه ای برای آنها وجود ندارد علاوه بر این هوای سرد و گرمی که در فصول مختلف سال شاهد آن هستیم هم باز امکان دخول را ندارند اگر شما کانکس های نانو را به داخل دریا هم بیندازید امکان ندارد که قطره ای آب وارد آن شود چون به صورت کاملا استاندارد عایق بندی شده است.
مزیت دیگر این محصول ضد حریق بودن آن است بدین صورت که دیواره ها و سقف آن از ساندویچ پانل های مخصوص نانو تشکیل شده است که واکنش منفی را در برابر حرارت مستقیم و آتش نشان نمی دهند و آستانه تحمل آنان در برابر گرما و حرارت به چندصد درجه سانتی گراد میرسد و هیچوقت شما شاهد آتش سوزی در این کانکس ها نیستید.
 البته مسئله ای که در این میان وجود دارد قیمت آن می باشد باید در جواب گفت که بعلت محدود بودن تعداد آنها در بازار کمی تعرفه آنها بالا می باشد اما طی تصمیمات گرفته شده و طی جلسات مشاوره ای سازمان صنفی کشور با تولیدکنندگان قرار بر این است که این کانکس ها به صورت انبوه تولید شوند و سپس از این طریق قیمت آنها شکسته شود و روانه بازار گردد هدف این است که سایر محصولات قدیمی از سطح شهر ها جمع آوری شوند و نوع نانو آنها جایگزین شود و همگان بتوانند دسترسی استفاده از آنها را داشته باشند بی آنکه هیچ دغدغه ای را داشته باشند.
کانکس نانو عاری از هرگونه مواد شیمیایی و مخرب محیط است و به قول معروف دوستی خوبی را با محیط زیست دارد و با آن سازگار است بدون آنکه هیچ آسیبی را به طبیعت وارد کند میتواند برای همگان مناسب باشد و با خیال راحت از آن استفاده کرد.
خوشبختانه به قدری در تولید کانکس نانو خودکفا هستیم که نیازی به هیچ کشور دیگری برای واردات مواد اولیه نداریم و از صفرتا صد مراحل کار در خود ایران انجام میشود حتی از چندین کشور هم درخواست صادرات را داشته ایم خصوصا در خاورمیانه که ایران قطب قدرت در آن است و کشورهایی زیادی قصد استفاده از محصولات ما را دارند چون از لحاظ کیفی حرف اول را میزنیم و وابستگی به کشور دیگری نداریم.
خبر خوب این است که اولین تولیدکننده برتر کانکس نانو در یکی از شهرهای شمالی ایران میباشد که مهندسان زیادی را به خود برای این اختراع جذب کرده است تا بتواند این محصول را به بهترین شکل ممکن تولید کند و مدال افتخار را دریافت کند که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد و خوشحالیم که یک ایرانی مقتدر و بی نیاز هستیم و میتوانیم یک محصول ناب و درجه یک را بدون هیچ عیب و نقصی تولید کنیم و در این زمینه کوشا باشیم چون ایران از تحریم ها هراسی ندارد وهرچه قدر هم که بیشتر تحت تحریم و فشار باشد بازهم خودکفاست و دست برای کسی دراز نخواهد کرد.

یکتا سازه تولیدکننده برتری کانکس در دهه اخیر

کانکس یکتا سازه حدود قریب به 20 سال است که در حال فعالیت میباشد اما در طی چند سال اخیر یک شرکت برتر شناخته شده است و دلیل آن هم محصولات درجه یک و مرغوب آن است جدا از اینکه رقبای زیادی در این حوزه فعالیت دارند اسکان سپهر با تمامی آنها فرق دارد چون تکنولوژی و سیستمی را که در کارخانه خود دارد کاملا منحصر به فرد و متفاوت است و هیچ کسی هم توانایی تقلید را ندارد به این خاطر که به صورت کاملا مرموز و خاص کار خود را انجام میدهد و به قول معروف یک برند بسیار ناب در بازار کانکس است.
افرادی سودجویی بسیار زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که متاسفانه کانکس هایی را روانه بازار میکنند که کیفیت و کاربرد مطلوبی را ندارد و پس از مدتی دچار خرابی و آسیب دیدگی اعم از پوسیدگی و اکسید آهن میشوند اما این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که به هیچ وجه کانکس های ما به این عاقبت دچار نمیشوند چون در فراآیند تولید کلیه استانداردها انجام شده است تا مو لای درز آن نرود.
کانکس هایی که در این گروه صنعتی تولید می شوند بی شک با نمونه های خارجی هیچ تفاوتی ندارد چونکه تحت لیسانس ساخته میشوند و برخی از آنها هم به سایر کشورها صادر میشوند خصوصا به کشورهایی که در مجاورت ایران قرار دارند و همسایگی دارند و یا اینکه توانایی تولید را ندارند نیز تحت پوشش شرکت اسکان سپهر قرار دارند.
مجموعه ای از کانکس ها هم برای زلزله زدگان کرمانشاه ارسال شده است که اسکانی موقت و زندگی معمولی را تا زمان ساخته شدن منازلشان داشته باشند این کانکس ها دارای امکانات لازم رفاهی نیز میباشند و حداقل تجهیزات یک زندگی معمولی را دارا میباشند و برای اسکان موقت ساخته شده اند و بعنوان هدیه برای هموطنان ما ارسال شده اند.
تیم پرسنلی و کارکنان یکتا سازه با سالها تجربه قصد خدمت رسانی به مردم عزیز ایران را دارند و هدف آنها صرفا حمایت از تولید ملی میباشد بدون هیچ چشم داشتی به جیب و مال مشتریان خود در حال سعی و کوشش برای پیشرفت خود و مجموعه هستند.
کانکس یکتا سازه برای مشتریان قدیمی و جدید خود تمهیداتی را اندیشیده است و آن هم اینکه شما میتوانید به صورت اقساطی هم این سازه و اتاقک از پیش ساخته شده را خریداری کنید بدون آنکه سود کلانی را به فروشنده بپردازید و میتوانید از این شرایط ویژه نز بهره مند شوید تا شما هم صاحب یک کانکس شوید برای هر نیازی که دارید و هر استفاده ای میتوانید به گروه صنعتی یکتا سازه مراجعه کنید و پس از مشاوره خرید خودتان را انجام دهید بدون اتلاف وقت و هزینه های اضافی.

صادرات کانکس به سایر کشورها

کانکس هایی که در ایران تولید میشوند کاملا حاصل یک تولید ملی هستند حتی یک قطعه آن هم از کشوری دیگر و یا محلی دیگر به ایران وارد نشده است خب این اتفاق برای ما بسیار مهم است چونکه نشان از بی نیازی ما به دیگران دارد.
کانکس ومحصولات مشابه آن همانند کمپ های اداری و یا پیش ساخته پانلی یکی از قطب تولیدات ایرانی است که سبب افتخاری برای ملت شریف ایران میباشد که بعنوان یک صادرکننده در سطح جهان شناخته شویم.
همچنین علاوه بر خود کانکس سعی کرده این که ادوات و تجهیزات و یا مواد اولیه کانکس ها را در اختیار همکاران خود قرار دهیم تا اینکه آنها هم توانایی تولید را داشته باشند البته بایستی که تحت نظر باشند و اصول کمی و کیفی را به طور کلی رعایت کنند تا بتوانند یک محصول درخور و شایسته ایرانی را بسازند.
خدمات پس از فروش هم شامل کسانی است که از مجموعه های زیر نظر سازمان و همچنین نمایندگی های مجاز کانکس ها را خریداری کنند زیرا این شعبات کلیه محصولات درجه یک را دارا هستند و تمامی آنها دارای مجوز فروش و برچسب و هولوگرام استاندارد هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوان پس از مدتی اگر دچار عیب و نقص و یا مشکلی شد اقدام به تعمیر و ترمیم رایگان آن نمود بدون پرداخت هزینه.

ضمانت نامه و گارانتی

کانکسی که شما خریداری میکنید به همراه یک گارانتی به شما ارائه میشود که در صورت بروز هر اتفاقی از آن استفاده کنید  و هزینه ای بابت آن نپردازید اغلب محصولات امروزی این ضمانت نامه را دارند و واقعا هم میتوان از آن استفاده کرد و برای مشتری بسیار کارآمد است و محدودیتی برای نوع و قیمت کانکس وجود ندارد.
گارانتی ها معمولا از یک سال الی پنج سال ارائه میشوند اما این موضوع بستگی به این دارد که شما از چه شرکتی آنرا خریداری میکنید و یا اینکه چه نوعی است برخی از مجموعه ها خدمات پس از فروش را هم چاشنی برنامه و روال کاری خود میکنند تا افراد بیشتری را به خود جلب کنند
کانکس دسته دوم هم یکی از تدابیری است که برای شما ها اندیشیده شده است که جهت کاهش هزینه های جاری مشتریان میباشد و مخص افرادی میباشد که صرفا به دنبال کانکس هستند و برای آنها نو و کهنه بودن آن زیاد فرقی نمیکند و فقط به دنبال کاربرد آن میباشند به طور عمده افراد فعال صنعتی به دنبال چنین کانکس هایی هستند.

 

1397/02/12
19:49:02
5.0 / 5
2651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما