با حضور ستاری در مصلای تهران صورت می گیرد؛

حضور 10هزار شركت كننده در مصاحبه شغلی دانش بنیان

حضور 10هزار شركت كننده در مصاحبه شغلی دانش بنیان

هم پیما: بزرگترین مصاحبه شغلی ایران، روز چهارشنبه، 16 اسفندماه در محل مصلای تهران با بازدید دكتر سورنا ستاری، معاون علمی وفناوری رییس جمهور برگزار می شود.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، این رویداد كه از ماه ها پیش در سراسر كشور با بیش از صد هزار داوطلب آغاز به كاركرده بود، اكنون پس از برگزاری دو مرحله و هفت رویداد استانی با 10 هزار مصاحبه شغلی به نقطه نهایی خود رسیده است.

اولین آزمون ملی استخدام شركت های خصوصی و دانش بنیان با تاكید بر تجارب موفق داخلی و بین المللی طراحی شده است. سنجش دانش ها و مهارت ها متناسب با ارزیابی و تحلیل نیاز بیش از 1000 شركت ارزیابی می گردد.

اولین آزمون ملی استخدام شركت های خصوصی و دانش بنیان در 266 عنوان پركاربرد شغلی برگزارشده است. در این آزمون داوطلبان در هشت دسته شغلی ازجمله اجرایی و فنی، بهداشت، درمان و مراقبت، خدماتی و رفاهی و آموزشی، طراحی و رسانه ای، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، مهندسی، مدیریت و مالی، حقوقی و اداری سنجیده خواهند شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه نخستین آزمون استخدام شركت های خصوصی و دانش بنیان، بعد از این مرحله، فرآیند معرفی داوطلبان پذیرفته شده به شركت های خصوصی و دانش بنیان آغاز خواهد شد.1396/12/16
18:49:13
5.0 / 5
1910
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما