تذكر پارسایی درباره حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج

تذكر پارسایی درباره حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج

هم پیما: نماینده مردم شیراز حوادث اخیر كشور را همچون ضحاكی دانست كه جان مردم را می گیرد و اظهار داشت: چرا مجلس نمی تواند یا نمی خواهد كاوه ای برای نجات مردم از مصیبت ها باشد؟به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس درمورد حادثه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج، اظهار داشت: این حادثه دل هر انسانی را به درد می آورد. مگر فرزندان این سرزمین فرزندان مسئولین این كشور نیستند؟ یك بار دلنوشته بازماندگان را بخوانیم شاید وجدان خفته مان بیدار شود.

اندازه یك جنگ تمام عیار از زمین و آسمان بر سر این مردم مرگ و غم نازل می گردد. در تمام دنیا هواپیما، كشتی و خودرو برای رفاه مردم است اما در اینجا یادآور ضحاك ماردوش است.

وی اضافه كرد: اگر ضحاك روزی دو جان می گرفت ضحاك هواپیما، خودرو و كشتی روزی 40 جان می گیرد و باعث مصدومیت صدها نفر می گردد.

این نماینده مردم در تذكری به مجلس بیان كرد: چرا مجلس نمی تواند یا نمی خواهد كاوه ای برای نجات مردم از این مصیبت ها باشد؟

نماینده مردم شیراز در تذكری به وزیر راه و وزیر كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: نه به خاطر گریز از استیضاح بلكه به حرمت مردم و احترام به جان های بی گناه گرفته شده سنگ بنای مسئولیت پذیری را با استعفا و عذرخواهی از مردم بنا كنید تا نام نیكی از مسئولیت پذیری خود به جا بگذارید و پیش از استعفا نسبت به عزل تمام مسئولین مقصر و خارج كردن هواپیماهای از رده خارج اقدام كنید.

وی در انتها تصریح كرد: تذكری دارم به افرادی كه به خاطر عوام فریبی در مخالفت از خرید هواپیماهای نو در تحقیر ملت كارشكنی كرده اند. جا دارد به خاطر این رفتار از مردم عذرخواهی كنند.1396/12/03
15:04:17
5.0 / 5
2383
تگهای خبر: هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما