دولت سیزدهم چه اینترنتی را تحویل دولت بعدی می دهد؟

دولت سیزدهم چه اینترنتی را تحویل دولت بعدی می دهد؟

هم پیما: در صورتیکه رقابت نامزدها برای نشستن بر مسند ریاست جمهوری روزهای پایانی خودرا سپری می کند، دولت سیزدهم برای دولت بعدی در عرصه فناوری اطلاعات، فیلترینگ گسترده، سرعت و کیفیت پایین اینترنت و نارضایتی جامعه از اختلال های مکرر را به جا گذاشته است.به گزارش هم پیما کارشناسان نیز از کارنامه غیرقابل قبول این دولت در عرصه آی تی می گویند و به اعتقاد آنها با شرایط فعلی در توسعه و تسهیل دسترسی به تکنولوژی های ارتباطی به اوایل دهه ۹۰ بازگشته ایم.

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: معاون وزیر ارتباطات در دولت دوازدهم نیز معتقد می باشد با آنکه هر دو دولت دوازدهم و سیزدهم در سطح انتظارات جامعه عمل نکردند، اما به سبب شعارهای بدون پشتوانه کارشناسی و عملیاتی دولت سیزدهم، میزان نارضایتی مردم از این دولت بیشتر بوده است.
برگشت وضعیت اینترنت به دهه ۹۰
وزیر ارتباطات دولت سیزدهم مسئولیت خود در این وزارتخانه را با وعده های تکمیل شبکه ملی اطلاعات، پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی و توسعه صنعت فضایی آغاز کرد. حالا او با گذشت سه سال معتقد می باشد که در طول این مدت فقط بدنبال توسعه سرعت و کیفیت زیرساخت های ارتباطی همچون اینترنت بوده و توانسته است کاستی های موجود را رفع کند. این در حالیست که به اعتقاد کارشناسان با عملکرد دولت سیزدهم در سرعت و کیفیت از تکنولوژی های ارتباطی به ویژه اینترنت به دوران پیش از دهه ۹۰ برگشته ایم.منبع:

1403/04/09
11:58:58
5.0 / 5
186
تگهای خبر: توسعه , ساخت , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما