علت لغو پروازهای خارجی یک ایرلاین

علت لغو پروازهای خارجی یک ایرلاین

به گزارش هم پیما، معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو پروازهای بین المللی شرکت آتا از تاریخ ۱۵ فروردین اطلاع داد و اظهار داشت که برقراری مجدد این پروازها منوط به ایجاد نظم در برنامه های پروازی و کسب رضایت مردم است.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، حسن خوشخو -معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری- در توییتر نوشته است: به سبب تاخیرات طولانی مدت، بی نظمی در انجام پروازها و دریافت شکایت های گسترده مردمی در خصوص عدم رعایت حقوق مسافران، از تاریخ ۱۵ فروردین همه پروازهای بین المللی شرکت آتا تعلیق خواهد شد.
او همینطور اشاره کرد: برقراری مجدد این پروازها منوط به ایجاد نظم در برنامه های پروازی و کسب رضایت مردم است.
به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، پیش از این و به دنبال دریافت شکایات مختلف اخیر مردمی در خصوص تاخیرها و ایرادهای مکرر پروازی در شرکت آتا، مهرداد بذرپاش - وزیر راه و شهرسازی - به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دستور داد وضعیت شرکت هواپیمایی آتا را در خدمت رسانی به هموطنان به صورت فوری مورد بررسی قرار دهد. بعد از آن بود که از ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی آتا در راه مشهد به عراق و بالعکس لغو شد.
البته روند تاخیرهای آتا بعد از آن هم ادامه یافت و در مواردی، پرواز نجف به تهران هواپیمایی آتا با تاخیر ۱۴ ساعته مواجه گردید و در یکی دیگر از قسمت های سریال تاخیرهای این شرکت نیز، دوم فروردین ماه سالجاری، یکی از پروازهای آتا که قرار بود از مبدا استانبول به تبریز صورت گیرد، به سبب کاهش فشار داخل کابین و فرود اضطراری، با هواپیمای جایگزین انجام شد و بنظر می رسد ادامه این روند منجر به واکنش جدید سازمان هواپیمایی برای لغو تمامی پروازهای بین المللی آتا شده است.1402/01/10
21:55:03
5.0 / 5
204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما