نماینده مردم بوشهر در خبرگان:

راه آهن مطالبه به حق مردم استان بوشهر است

راه آهن مطالبه به حق مردم استان بوشهر است

به گزارش هم پیما، بوشهر نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان اظهار داشت: حمل و نقل و راه آهن یکی از مطالبات به حق مردم استان است که انتظار داریم تکمیل شود.


سید هاشم حسینی بوشهری جمعه ۱۲ اسفند در اجتماع مردم شهرستان دشتی استان بوشهر با حضور رییس جمهور اظهار داشت: استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی ایران، دارای ظرفیت های فراوانی است اما با همه این ظرفیت ها، متاسفانه شاهد سری کمبودها هستیم که البته دولت طی یکسال گذشته اقدامات ماندگاری برای رفع قسمتی از این کمبودها به خرج داده است.
وی با اعلان اینکه شهرستان دشتی به علم و ادب شناخته می شود، افزود: خورموج و این منطقه عالم خیز و فرهنگ پرور از نظر فرهنگی دارای شاخصه های بالایی پیش از پیروزی انقلاب تا حالا بوده است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به افتتاح پروژه های بزرگ در استان بوشهر با حضور رییس جمهور اضافه کرد: دشمنان هر روز مشکل جدیدی ایجاد می کنند ولی نور خدا و نور انقلاب و نظام اسلامی و نور رهبر انقلاب و نور خدمت گزاران مردم را نمی توانند خاموش کنند، اینها دست و پا می زنند ولی پیروزی نهایی با انقلاب اسلامی خواهد بود.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: استانی با این ظرفیت انتظاراتی از رییس جمهور خود دارد ولی این انتظارات خیلی بالا نیست و با همت دولت این مشکلات حل شدنی است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان اضافه کرد: رفع اشکال آب، توسعه اشتغال و حل مسئله بیکاری، توسعه راه ها، بهبود وضعیت بهداشت و درمان در دستور کار قرار گیرد.
وی با تأکید بر گسترش زیرساخت های گردشگری در استان بوشهر افزود: باید فاکتورهای یک شهرستان برخوردار نصیب شهرستان دشتی شود و زمینه توسعه همه جانبه فراهم شود.
منبع:

1401/12/13
09:13:43
5.0 / 5
163
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , جت , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما