معاون اداره كل راه و شهرسازی استان اصفهان:

8 تقاطع غیرهمسطح در استان اصفهان درحال ساخت است

8 تقاطع غیرهمسطح در استان اصفهان درحال ساخت است

به گزارش هم پیما، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی اظهار داشت: ۸ تقاطع غیرهمسطح در سطح استان اصفهان درحال ساخت است.به گزارش هم پیما به نقل از مهر از پایگاه خبری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، بهزاد شاهسوندی در مورد وضعیت راه اندازی تقاطع های غیر همسطح استان عنوان کرد: هم اکنون هشت تقاطع غیر همسطح در پهنه استان اصفهان با اعتبار هزینه شده یکهزار و ۸۹ میلیاردریال در دست راه اندازی است.
وی افزود: راه اندازی تقاطع غیر همسطح محور علویجه به پلیس راه در محل تلاقی با آزاد راه غرب از سال ۱۳۹۹ آغاز و هم اکنون پیشرفت ۹۸ درصدی دارد.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اضافه کرد: این پروژه دارای پل دو دهانه ۲۲ متری و پنج کیلومتر راهسازی بوده است و ۱۶۴ میلیاردریال برای راه اندازی آن هزینه شده است.
وی در مورد راه اندازی زیرگذر کاشان – نوش آباد واقع در کمربندی کاشان اظهار داشت: این زیرگذر دارای سه دهانه ۱۵ متری و سه کیلومتر راهسازی است که از سال ۱۳۹۸ راه اندازی آن شروع شده است و در سال ۱۴۰۳ پایان می یابد همینطور با پیشرفت ۱۵ درصدی تا کنون ۱۴۸ میلیاردریال برای آن هزینه شده است.
شاهسوندی اظهار داشت: زیرگذر چرمهین زمان آباد دارای یک دهانه ۱۰ متری بوده که از سال ۱۳۹۶ راه اندازی آن شروع شده و دارای ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی است.
وی اضافه کرد: این پروژه سه کیلومتر راهسازی داشته و در مجموع برای راه اندازی این زیرگذر ۱۰۵ میلیاردریال اعتبار هزینه شده است.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در مورد وضعیت راه اندازی پل زیرگذر افجد در محور کمربندی جنوب غربی اظهار داشت: این زیرگذر احتیاج به راه اندازی دو دهانه ۱۳.۵ متری و ۲.۵ کیلومتر راهسازی دارد که با پیشرفت ۱۵ درصدی تا کنون ۳۲ میلیاردریال برای آن هزینه شده است.
وی از دیگر تقاطع های غیر همسطح استان به زیرگذر الکترونیک اشاره نمود و اظهار داشت: برای این زیرگذر احتیاج به راه اندازی چهار دهانه ۲۲ متری و پنج کیلومتر راهسازی است که با پیشرفت ۳۵ درصدی تابحال ۲۳۴ میلیاردریال برای آن هزینه شده است.
شاهسوندی با اشاره به اینکه راه اندازی زیرگذر وانشان در سال ۱۴۰۰ شروع شده و پیشبینی می شود تا سال ۱۴۰۲ تکمیل شود، اظهار داشت: این پروژه دارای ۳.۵ کیلومتر راهسازی و پل یک دهانه هشت متری بوده که هم اکنون با اعتبار هزینه شده ۱۱۴ میلیاردریالی دارای پیشرفت ۳۵ درصدی است.
وی از دیگر تقاطع های غیر همسطح استان اصفهان به زیرگذر اسحاق آباد و زیرگذر سادیان- برزک اشاره نمود و اظهار داشت: راه اندازی این دو زیرگذر امسال شروع شده و پیشبینی می شود در سال ۱۴۰۳ تکمیل شود.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: زیرگذر اسحاق آباد شامل پل دو دهانه هشت متری و یک کیلومتر راهسازی بوده که تا کنون ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۱۵۴ میلیاردریال برای آن هزینه شده است همینطور زیرگذر سادیان هم دارای سه دهانه ۸.۵ متری و سه کیلومتر راهسازی بوده که با پیشرفت ۱۵ درصدی تا کنون ۱۳۸ میلیاردریال اعتبار هزینه شده است.


منبع:

1401/10/19
11:17:15
5.0 / 5
222
تگهای خبر: ساخت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما