اعلام فهرست دفاتر فروش بلیت اربعین

اعلام فهرست دفاتر فروش بلیت اربعین

هم پیما: به گزارش هم پیما، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: تهیه بلیت پروازهای اربعین خارج از سایت رسمی شرکت های هواپیمایی مورد تایید نیست و مسافران در هنگام خروج از کشور با مشکل مواجه خواهند شد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، فروش بلیت های هواپیما برای زوار اربعین از روز شنبه شروع شد، اما به سبب تقاضای زیاد و اختلال در سیستم های فنی سامانه های فروش شرکت های هواپیمایی در ساعات ابتدایی، خیلی از متقاضیان نتوانستند بلیت تهیه کنند و خریداری بلیت را به روزهای آینده موکول کردند.
در این جهت طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، حسن خوشخو -معاون هوانوردی و امور بین الملل این سازمان اظهار داشت: شنیده ها حاکی از آنست بلیت هایی که بصورت گروهی از ایرلاین ها خریداری شده، با سوءاستفاده بصورت تکی به مردم فروخته می شود بدین سبب به مردم اعلام می نماییم که فقط بوسیله سایت های رسمی نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند. صحت بلیت هایی که خارج از سایت رسمی یا دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی خریداری شده باشد مورد تایید نیست و خریداران این بلیت ها موقع خروج از کشور با مشکل روبه رو شده و از سوار شدن به پرواز ممانعت خواهد شد.
وی اظهار داشت: طبق آخرین آمارهای دریافتی، تا حالا بیش از ۵۰ هزار بلیت رفت وبرگشت صادر شده که عمدتاً در راه رفت بوده و بیشتر بلیت های دریافتی بوسیله سایت های فروش شرکت هواپیمایی خریداری شده است. تا حالا مجوز هزار پرواز صادر شده و هر چقدر به روز اربعین نزدیک می شویم، تعداد پروازها افزایش خواهد یافت، بطوریکه در ایام نزدیک اربعین به روزانه ۷۰ پرواز نیز خواهد رسید.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: برمبنای برنامه ریزی های صورت گرفته، برای ایجاد تسهیلات و رفع مشکلات پروازها، فردا تیمی به همراه رییس سازمان هواپیمایی کشوری به عراق سفر خواهند کرد. همین طور چنانچه تست پی سی آر مسافران با مشکل مواجه باشد، در عراق مسافران ملزم به تکرار تست می شوند.
سازمان هواپیمایی کشوری موکدا اعلام نمود سایت چارتر ۷۲۴ و پرواز ۲۴ دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری نبوده و درصورت خرید بلیت توسط متقاضیان هیچ مسئولیتی متوجه این سازمان نخواهد بود. این سازمان همین طور فهرست سایت ها و دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی در پروازهای اربعین را در وب سایت خود قرار داد که به شرح زیر است:

1401/06/15
09:11:19
5.0 / 5
195
تگهای خبر: پرواز , چارتر , سایت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما