مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان خبر داد:

راه اندازی ۲۵ واحد تولیدی راکد در لرستان

راه اندازی ۲۵ واحد تولیدی راکد در لرستان

به گزارش هم پیما لرستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از برنامه ریزی جهت راه اندازی مجدد ۲۵ واحد صنعتی راکد استان در سال ۱۴۰۱ اطلاع داد.


بختیار رازانی اظهار نمود: بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته ۲۵ واحد از ۱۲۴ واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی لرستان جهت راه اندازی مجدد و برگشت به تولید در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: راه اندازی مجدد واحدهای راکد قابل احیا در سطح شهرک های صنعتی مبنای کار قرار گرفته که بدین منظور احصای آخرین وضعیت واحدهای صنعتی غیرفعال و قابل احیا از برنامه های اصلی این شرکت در سالجاری به حساب می آید.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان بیان نمود: از آغاز سال تا کنون چهار واحد تولیدی صنایع شیمیایی راکد به چرخه تولید بازگشته اند.
رازانی اظهار داشت: این درحالیست که سال قبل ۳۱ واحد تولیدی صنایع غذایی، کانی غیرفلزی و شیمیایی باردیگر در مدار تولید قرار گرفتند.
وی افزود: همینطور ۲۲۷ واحد با ظرفیت ۵۰ درصد و ۶۷ واحد هم با ظرفیت بیشتر از ۵۰ درصد در حال فعالیت هستند که برنامه افزایش ظرفیت تولید برای این دو گروه از واحدها در اولویت های تعیین شده به اجرا درمی آید.
رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی لرستان خاطرنشان کرد: تابحال ۴۱۹ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۱۰ هزار و ۱۳ میلیاردریال و با ظرفیت اشتغال ۷۷۳۱ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی لرستان بهره برداری شده اند.
منبع:

1401/05/12
10:04:54
5.0 / 5
76
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
هم پیما
هم پیما