نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس خواستار شد:

لزوم ساماندهی پروازهای فرودگاه خرم آباد

لزوم ساماندهی پروازهای فرودگاه خرم آباد

به گزارش هم پیما لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یکی از لزوم هایی که باید به آن توجه گردد زمان پروازهای فرودگاه خرم آباد است که باید ساماندهی گردد.


یحیی ابراهیمی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: یکی از طریق های توسعه در هر کشور و منطقه بحث راه های ریلی، زمینی و هوایی است که متأسفانه لرستان در این حوزه در تمام شاخص ها، شاخص خوبی ندارد که همین مساله سبب عدم توسعه یافتگی شده است.
وی افزود: در بحث هواپیما استان را با استانهای دیگر مانند کرمانشاه مقایسه نماییم، با عنایت به جمعیت ما روزی یک پرواز داریم و آنها روزی ۱۰ پرواز دارند، پروازهای لرستان بشکلی هستند که امکان جذب مشتری کمتر است، چون کمترین ساعات ممکن را دارند، پروازها باید بگونه ای باشد که ساعت ۱۰ شب هواپیما داخل خرم آباد باشد و بامداد ساعت پنج بامداد به سمت تهران حرکت نماید که شخصی که کارمند است بتواند از آن استفاده نماید.
ابراهیمی افزود: بالاخره شرکت هواپیمایی و وزیر راه باید پاسخگو باشند، چون سرمایه گذاران نیت ندارند که به صورت زمینی به استان بیایند، مرکز استان ما تنها مرکز استانی است که امکانات ریلی ندارد، امکانات هوایی هم نامناسب است و امکانات زمینی خوبی هم نداریم که سرمایه گذاران بخواهند از طریق های زمینی بیایند، یکی از طریق های جذب سرمایه گذار همین است که از استاندار، وزیر راه و شرکت هواپیمایی می خواهیم که بحث پروازهای هوایی استان را سامان دهی کرده و تعداد پروازها را بالا برند، در این صورت مشتری و مسافر جذب می شود.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، افزود: کمبود مسافر بهانه است مگر نه به نظر بنده تنظیم نبودن ساعت حرکت هواپیما دلیل اصلی عدم استقبال مردم است.
وی اظهار داشت: یکی از مطالبات ما که در مسافرت ریاست جمهوری عنوان شد همین موضوت بود که باردیگر آنرا پیگیری می نماییم.
منبع:

1400/10/22
22:50:00
5.0 / 5
419
تگهای خبر: پرواز , توسعه , شركت , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما