اسماعیل صادقی سكاندار جدید ایزوایكو شد

اسماعیل صادقی سكاندار جدید ایزوایكو شد

هرمزگان طی مراسمی با حضور معاون حمل و نقل ایدرو، اسماعیل صادقی بعنوان سکاندار جدید مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) معرفی گردید.بهزاد اعتمادی در این مراسم افزایش راندمان و تزریق انگیزه بیش از پیش و جوانگرایی در عین کارآزمودگی را از اهم سیاست های ایدرو در پروسه جابجایی مدیران برشمرد. اعتمادی اقدامات سالهای اخیر ایزوایکو خصوصاً در وضعیت تحریم برای خدمات رسانی به ناوگان دریایی کشور را باارزش برشمرد و بر لزوم روزآمدسازی و افزایش کمی و کیفی قراردادهای ساخت، تعمیرات و پشتیبانی انواع شناورها همچون شناورهای بزرگ اصرار کرد.

معاون حمل و نقل ایدرو همین طور ساخت و تعمیر انواع سازه های دریایی همچون تاسیسات صنایع انرژی از قبیل سکو های گازی را دستاورد مناسب ایدرو و ایزو ایکو در سالهای اخیر عنوان نمود.

صادقی که بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه صنایع دربایی و کشتی سازی دارد از سال ۱۳۸۵ در مجموعه ایزوایکو مسولیت های مدیریتی داشته است.

معاونت مجتمع ایزوایکو، مدیرعامل کشتی سازی عظیم گسترش، عضویت هیات مدیره و مدیریت اجرائی در کشتی سازی های ندیم و بحر گسترش (تابعه ایزوایکو) و نیز مدیریت سازه در شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا همچون سوابق وی است.

در این مراسم همین طور از خدمات ۱۰ ساله رضاییان مدیرعامل سابق ایزوایکو تقدیر گردید.

الیاسی مدیرکل حراست، کمانه مدیر ارتباطات، حسینی مدیر صنایع دریایی، محرمخانی مدیر امور مجامع ایدرو و اعضای هیات مدیره ایزوایکو در این جلسه حضور داشتند.
1400/04/22
10:15:28
5.0 / 5
303
تگهای خبر: ارز , جت , خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما