معاون وزارت صمت خبر داد:

اعتبار ۴ هزار میلیاردی برای توسعه زیرساخت شهرك های صنعتی كشور

اعتبار ۴ هزار میلیاردی برای توسعه زیرساخت شهرك های صنعتی كشور

به گزارش هم پیما لرستان معاون وزیر صمت از اعتبار ۴ هزار میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی کشور امسال اطلاع داد.


علی رسولیان در بازدید از شهرک صنعتی "چمن سلطان- گندمینه" الیگودرز اظهار داشت: برای توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی در کشور ۳۶۰۰ میلیارد تومان سال گذشته هزینه شد که این رقم برای سالجاری ۴۰۰۰ میلیارد تومان درنظر گرفته شده که تلاش می نماییم این مبلغ تخصیص داده شود.

وی خاطرنشان کرد: سال قبل برای لرستان بیشتر از ۱۴۰ میلیارد ریال به جزء اعتبارات مربوطه استانی از محل منابع ملی، ویژه مناطق محروم هزینه شد.

رسولیان ضمن اشاره به اینکه ۵۰ هکتار برای شهرک چمن سلطان و تأمین گاز آن تصویب شده، خاطرنشان کرد: افرادی که در مناطق محروم سرمایه گذاری کنند از ۵۰ درصد تخفیف هزینه ها بهره مند می شوند.

مجید خدابخشی نماینده شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: سرمایه گذار جایی سرمایه گذاری می نماید که زیرساخت های لازم در زمینه آب، برق، گاز و دیگر نیازهای سرمایه گذاری را داشته باشد بنابراین منطقه ای را در این شهرستان تعریف کردیم که بتواند در این راستا کمک لازم را برای جذب سرمایه گذار داشته باشد.
1400/02/03
21:42:30
5.0 / 5
471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما