میرتاج الدینی:

ظرفیت طرح جهش تولید و تامین مسكن بیش از دو برابر طرح مسكن مهر است

ظرفیت طرح جهش تولید و تامین مسكن بیش از دو برابر طرح مسكن مهر است

به گزارش هم پیما نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: طرح جهش تولید و تامین مسکن علاوه بر تامین مسکن برای خانه اولی ها و خانوارهای شهری و روستایی به دنبال حل معضل حاشیه نشینی و بافت های فرسوده شهری نیز می باشد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا سید محمد رضا میرتاج الدینی در جریان جلسه علنی امروز مجلس و بررسی گزارش کمیسیون عمران درباب طرح جهش تولید و تامین مسکن، در تذکری بیان کرد: از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون عمران بابت پیگیری این طرح که یکی از دغدغه های مهم مردم است، تشکر می کنم. با تصویب این طرح این پیام به مردم داده می شود که مجلس یازدهم برای ساماندهی بازار مسکن گام خوبی برداشته است.
ایشان سپس اظهار نمود: ظرفیت این طرح برای ساخت مسکن بیش از ۵/ ۲ برابر طرح مسکن مهر است. طرح مسکن مهر تنها دو محور ساخت مسکن برای خانه اولی ها و خانوارهای شهری و روستایی را دنبال می کرد اما این طرح علاوه بر این دو محور به حاشیه نشینی و بافت فرسوده نیز پرداخته است.
نماینده مردم تبریز در مجلس اشاره کرد: از طرف دیگر در این طرح به بحث تامین زمین که در نرخ مسکن موثر است نیز توجه شده است و با در نظر گرفتن ساز و کارهایی به دنبال حل موانع موجود بر سر راه تولید مسکن می باشد. نهایی و اجرائی شدن این طرح تاثیر زیادی بر روی بازار مسکن خواهد داشت.
منبع:

1400/01/19
11:44:13
5.0 / 5
473
تگهای خبر: بازار , تولید , ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما