اسلامی در مهدیشهر اعلام كرد:

تحویل 13 بیمارستان در دوره كرونا

تحویل 13 بیمارستان در دوره كرونا

سمنان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در دوره انتشار کرونا 13 بیمارستان ساخته و تحویل وزارت بهداشته شده است.


محمد اسلامی در حاشیه بازدید از بیمارستان 85تخت خوابی مهدیشهر از تسریع در ساخت پروژه های بیمارستانی در کشور اطلاع داد و اظهار نمود: در دوران انتشار کرونا با عنایت به نیاز کشور 13 بیمارستان با بیشتر از 1100 تخت ساخته و تحویل وزارت بهداشت شده است.
این عضو کابینه دوازدهم راه اندازی و تکمیل پروژه های درمانی را از فعال ترین بخش های عمرانی در سطح کشور خواند و تصریح کرد: بیمارستان مهدیشهر هم یکی از بیمارستان هایی است که راه اندازی آن بسیار طولانی بوده اما در دو سال گذشته با شتابی که به پروژه داده شد تا حدودی این فرایند طولانی 14 سالله تا حدودی جبران شده و پروژه به سرعت در حال تکمیل است.
وی ضمن اشاره به تلاش بسیار بالای این وزارتخانه برای تکمیل این پروژه وعده داد: تا آخر سال این بیمارستان 85 تخت خوابی آماده تحویل و تجهیز شود.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه برخی الزامات اعلام شده از جانب مسئولان بهداشت و درمان استان با عنایت به شیوع این بیماری تغییر کرده اظهار داشت: یکی از عواملی که سبب کند شدن فرایند تحویل شده هم همین تغییر الزامات از جانب علوم پزشکی است با این وجود از مسئولان خواستیم که همه الزامات اعلام شده از جانب مسئولان بهداشت و درمان استان در ساخت بیمارستان لحاظ شود البته همین مسائل سبب طولانی شدن فرایند تکمیل بیمارستان خواهد شد.
وی از کوشش برای تحویل این پروژه پیش از آخر سال اطلاع داد و اظهار داشت: وزارت راه در تکمیل پروژه هایی که به رفاه مردم ارتباط دارد با حساسیت ویژه پیگر است و از همین رو از الان برخی کارها برای تجهیز پروژه هم در استان شروع شده است.
اسلامی در پاسخ به پرسشی در مورد خطرآفرین بودن مکان بیمارستان اظهار نمود: متاسفانه در جانمایی این بیمارستان شتاب زده عمل شده و دسترسی به بیمارستان با مشکلاتی مواجه می باشد که تلاش می شود راه و شهرسازی با همکاری شهرداری پیش از شروع به کار بیمارستان این مشکل را مرتفع کند. ضمن اینکه باید تمهیداتی برای پد بالگرد در بیمارستان اندیشیده شود.
وی ضمن اشاره به کوشش برای وصل گاز آب و برق بیمارستان مهدیشهر اظهار داشت: خوشبختانه این مهم انجام شده تا به موازات راه اندازی و تکمیل پروژه، برخی اقدامات برای تجهیز بیمارستان و نصب تجهیزات هم آغاز شود تا بتوانیم تا آخر سال جاری پروژه را افتتاح و تحویل وزارت بهداشت دهیم.
1399/10/27
00:19:19
0.0 / 5
1001
تگهای خبر: بالگرد , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما