وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه دولت:

مورد مستندی از افزایش قیمت بلیت پروازها دریافت نكرده ایم

مورد مستندی از افزایش قیمت بلیت پروازها دریافت نكرده ایم

وزیر راه اظهار داشت: اجازه نمی دهیم كسی اینطور با سلف خری پروازهای برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بفروشد و بعد هم بگوید اگر لغو كردید، پولش بازنمی گردد چون پرواز چارتری بوده است.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به این پرسش که گفته شده پروتکل های بهداشتی و مسافرگیری ۶۰ درصدی در پروازها رعایت نمی شوند، اظهار نمود: پروتکل های بهداشتی و مسافرگیری ۶۰ درصدی، به صورت صد درصد در پروازها رعایت می شود. ما مرتب گزارش های سازمان هواپیمایی کشوری را رصد می نماییم.
وی اضافه کرد: در موضوع قیمت بلیت هم تا حالا ما گزارش مستندی از اینکه کسی از سقف قیمت ها فراتر رفته باشد، دریافت نکرده ایم.
وزیر راه اشاره کرد: ما به شدت کنترل می نماییم و اجازه نمی دهیم که پرواز چارتری به این صورت وجود داشته باشد که کسانی تحت عنوان آژانس، مبادرت به سلف خری بلیت های پروازهای برنامه ای کنند و با قیمتی که خودشان تشخیص دهند آنرا بفروشند، ما این روند را متوقف کرده ایم.
اسلامی اشاره کرد: اجازه نمی دهیم کسی اینطور با سلف خری پروازهای برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بفروشد و بعد هم بگوید اگر لغو کردید، پولش بازنمی گردد چون پرواز چارتری بوده است.1399/08/21
14:02:46
5.0 / 5
1467
تگهای خبر: پرواز , چارتر , فروش , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما