رییس سازمان هواپیمایی خبر داد

توقف افزایش قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده

توقف افزایش قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده

به گزارش هم پیما رئیس سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه از اول آبان ماه ظرفیت 60 درصدی هواپیما باید رعایت شود و بر آن نظارت می نماییم، اظهار داشت: تا هفته آینده كه تكلیف قیمت بلیت هواپیما مشخص می شود، افزایش نرخ آن متوقف شده است.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، به دنبال افزایش نرخ پروازهای داخلی که قرار بود از شروع آبان ماه اعمال شود و توسط وزیر راه و شهرسازی کنسل شد، جلسات مختلفی بین ایرلاین ها و وزیر راه و اعضای کمیسیون عمران مجلس از شب گذشته تا امروز انجام شد.
تورج دهقانی زنگنه –رییس سازمان هواپیمایی کشوری – در گفت و گو با ایسنا درباره نتیجه این جلسات اظهارکرد: برمبنای جلسات برگزار شده، مقرر است افزایش قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده متوقف شود و در طول این روزها بررسی های بیشتری داشته باشیم.
وی اضافه کرد: مقرر شده تا ایرلاین ها در جلسه ای با حضور وزیر راه و شهرسازی، اعضای کمیسیون عمران شرکت نمایند و ضمن ارائه صورت های مالی شان در بازه زمانی سال های ۱۳۹۷، ۱۳۹۸ و نیمه سال جاری درباره هزینه های افزایش یافته شان صحبت کنند.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: در جلسات پیش رو مقرر شده بررسی بیشتری درباره هزینه هایی که ایرلاین ها از نظر ارزی صرف می کنند انجام شده و راهکاری برای جبران آنها بیاندیشیم.
منبع:

1399/07/29
20:01:50
5.0 / 5
1241
تگهای خبر: ارز , پرواز , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
هم پیما
هم پیما