اسلامی در حاشیه جلسه دولت:

تابحال در طرح ملی مسكن 88 هزار نفر زمین دریافت كرده اند

تابحال در طرح ملی مسكن 88 هزار نفر زمین دریافت كرده اند

به گزارش هم پیما وزیر راه و شهرسازی با بیان اینكه در طرح ملی مسكن حدود 88 هزار نفر زمین شان را تحویل گرفته اند، اظهار داشت: تعدادی كه به پروژه ها متصل شدند نیز بیش از 58 هزار نفر هستند و بانك ها هم شیوه های خودرا برای وام دهی تغییر دادند و تا ظهر امروز نزدیك به 30 هزار نفر وام گرفته اند.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه همه چیز در طرح اقدام ملی مسکن شفاف است، اظهار داشت: کسانی که واجد شرایط هستند طبق فرمتی که نوشته شده، مدارک خودرا تکمیل کنند و در بانک افتتاح حساب و پول شان را واریز نمایند تا سریعتر به پروژه ها متصل شوند.
وی اضافه کرد: بااینکه عده ای ابهاماتی دارند و کد ملی را اشتباه وارد کردند یا شهر محل سکونت را نادرست انتخاب کردند اما این موارد به صورت مقطعی در بعضی استانها به وجود آمده تا کسانی که می خواهند اطلاعات خودرا تصحیح کنند.
اسلامی با اعلان اینکه تا امروز نزدیک به صدهزار نفر در این طرح ثبت نام کردند، اظهار نمود: کسانی که پول به حساب ریختند نیز از پنجاه هزار نفر عبور کردند و کار دارد روال طبیعی خودرا طی می کند. همین طور در شهرهایی که به صورت گروهی، زمین واگذار می نماییم نیز کارشان شروع شده است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حدود ۸۸هزار نفر زمین خودرا تحویل گرفته اند، افزود: تعدادی که به پروژه ها متصل شدند نیز بیش از ۵۸ هزار نفر هستند. بانک ها نیز شیوه های خودرا برای وام دهی تغییر دادند و تا ظهر امروز نزدیک به ۳۰ هزار نفر وام گرفته اند.
وی اضافه کرد: در طرح ملی مسکن برای شهرهایی که هنوز ثبت نام را آغاز نکردیم نیز به محض اینکه زمین آماده شود و مراحل قانونی اختصاص زمین شود، ثبت نام را شروع می نماییم.

منبع:

1399/07/03
12:32:38
5.0 / 5
1430
تگهای خبر: بانك , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
هم پیما
هم پیما