حذف قیمت زمین از مسكن مهر قابل واگذاری به مددجویان امداد

حذف قیمت زمین از مسكن مهر قابل واگذاری به مددجویان امداد

به گزارش هم پیما با تفاهم كمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی، قیمت زمین برای واگذاری واحدهای مسكن مهر به مددجویان امداد حذف شد.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری با حضور در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در حوزه مسکن مددجویان اظهار داشت: بر طبق برنامه پنج ساله کمیته امداد، تامین ۱۵۰ هزار واحد مسکن برای خانواده های تحت حمایت پیش بینی شده که تابحال کمیته امداد توانسته بیش از ۵۰ درصد اهداف برنامه را محقق کند.
وی ادامه داد: همین طور تعمیر و نوسازی ۳۵۰ هزار مسکن مددجویان در این برنامه در نظر گرفته شده که عملکرد کمیته امداد در این بخش ۷۲ درصد تحقق یافته است.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر لزوم تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر به مددجویان در امتداد تبصره ۱۰ قانون بودجه سال ۹۸ اشاره کرد: تحویل واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی به مددجویان باید با سرعت و سهولت بیشتری صورت گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در این نشست که با حضور احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر برگزار شد، کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی توافق کردند قیمت زمین از مساکن مهر مددجویان حذف و قیمت این واحدها برای مددجویان بر طبق هزینه تمام شده اعیان محاسبه شود.
منبع:

1399/06/23
13:28:56
5.0 / 5
1487
تگهای خبر: مسكن , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
هم پیما
هم پیما