عوارضی آزادراه تهران-شمال موقتی است!

عوارضی آزادراه تهران-شمال موقتی است!

به گزارش هم پیما معاون ساخت و توسعه آزادراه های شركت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل كشور اظهار داشت: دریافت وجه نقد در عوارضی های آزادراه تهران - شمال طبق هماهنگی انجام شده و تا حل و فصل كامل زیرساختهای كنترل دریافت عوارض به صورت موقت خواهد بود.


به گزارش هم پیما به نقل از ایسنا، جلال بهرامی، عضو هیات مدیره و معاون ساخت و توسعه آزادراه ها در واکنش به نقدی شدن عوارض در باجه های عوارضی قطعه یک آزادراه تهران – شمال که پیش از این الکترونیکی بود با عنایت به مخالفت وزیر راه و شهرسازی با این مورد تصریح کرد: این مورد به صورت موقت انجام می گیرد تا بحث های مربوط به دریافت عوارض روی غلتک بیفتد.
وی با اشاره به هماهنگی های انجام گرفته برای اتخاذ این تصمیم خاطرنشان کرد: با عنایت به این که میزان کسانی که در این راه تردد داشتند و عوارض پرداخت می کردند کمتر از ۲۰ درصد بود این طرح به صورت موقت گذاشته شده تا در نهایت بحث موضوعات کنترل بابت دریافت عوارض حل و فصل شود.
معاون ساخت و توسعه آزادراه های کشور در ادامه اظهار داشت: به همین خاطر این تصمیم با هماهنگی های لازم گرفته شده که طی چند ماه آزمایشی در باجه های الکترونیکی عوارض به صورت نقدی دریافت شود چون که برای توسعه منطقه ۲ آزادراه این پول مورد نیاز است. بطور قطع با حل زیرساخت های کنترلی دریافت عوارض شرایط مثل سابق خواهد بود و همان گونه که گفته شده این طرح موقت است.
منبع:

1399/06/16
22:50:14
5.0 / 5
1951
تگهای خبر: توسعه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
هم پیما
هم پیما